Як заборонити доступ до інтернету по мережі.

Отримати доступ до інтернету можна самими різними способами. В деяких випадках при налаштуванні локальних мереж задають параметри, що дозволяють користувачам іншим комп'ютерів виходити в інтернет, використовуючи настройки одного з комп'ютерів.
Інструкція
1
Якщо ви не хочете, щоб ваш комп'ютер виконував функції проксі-сервера для інших мережевих користувачів, налаштуйте параметри захисту системи. Спочатку переконайтеся в тому, що для вашого з'єднання з інтернетом закритий загальний доступ . Відкрийте меню «Пуск» і наведіть курсор на пункт «Мережеві підключення». Виберіть в меню команду «Показати всі підключення».
2
Після відкриття списку активних сполук знайдіть іконку підключення до інтернету. Клікніть по ній правою кнопкою миші і виберіть пункт «Властивості». Перейдіть до вкладці «Доступ». Зніміть галочку з пункту «Дозволити використання даного з'єднання з інтернетом іншим мережевим користувачам».
3
Вимкніть функцію «Дозволити іншим користувачам мережі управління спільним доступ ом». Натисніть кнопку «Застосувати» і закрийте меню налаштувань.
4
Активуйте стандартну захист операційної системи Windows. Відкрийте панель управління і знайдіть меню «Система і безпека». Відкрийте пункт «Брандмауер Windows». Натисніть кнопку «Використовувати рекомендовані параметри».
5
Після активації служби перейдіть до пункту "Додаткові параметри». Виберіть пункт «Правила для вхідних підключень». Натисніть кнопку «Створити правило».
6
Встановіть прапорець «Для порту». У лівому меню виберіть пункт «Протоколи і порти» та активуйте варіант «Все локальні порти». Натисніть кнопку «Далі» і виберіть пункт «Блокувати підключення». Збережіть правило, натиснувши кілька разів кнопку «Далі».
7
Перезавантажте комп'ютер, щоб операційна система застосувала задані параметри. Перевірте працездатність брандмауера.