Як блокувати вихід програми в інтернет. Як змінити ip на який звертається програма.

На комп'ютері користувача може міститися досить велика кількість різноманітного програмного забезпечення. Багато з програм оновлюються через інтернет . Як же блокувати вихід програми в інтернет ?
Інструкція
1
Апаратні засоби операційної системи дозволяють без проблем здійснити подібні операції без втручання додаткового програмного забезпечення. Для блокування певної програми вам достатньо в файл hosts внести деякі зміни. У ньому містяться всі сайти і сервери, які повинні блокуватися системою. Щоб змінити його, потрібно володіти правами адміністратора персонального комп'ютера.
2
Зайдіть в локальний диск, на якому у вас встановлена операційна система. Зазвичай це розділ «С». Далі знайдіть папку Windows. Якщо у вас немає такої папки, значить, приховані папки просто відключені. Для вирішення даної проблеми натисніть у верхній панелі кнопку «Сервіс». Виберіть пункт «властивості папки». Поставте прапорець поруч із пунктом «Відображати приховані файли і папки».
3
Перейдіть в папку system32. Знайдіть категорію drivers. У ній буде папка etc. Натисніть на неї два рази лівою клавішею миші і за допомогою текстового редактора відкрийте файл hosts. У нього потрібно внести сайт і локальний сервер, до якого намагається підключитися програма. Якщо вам потрібно заблокувати кілька утиліт, то внесіть всі дані. Не забувайте зберігати даний файл. Проте варто відзначити, що розширення системного файлу не повинно змінюватися, інакше нічого працювати не буде.
4
Наприклад, вам потрібно заблокувати сайт google.ru. Відкриваєте даний файл і вписуєте спочатку локальний сервер 127.0.0.1 а потім через пробіл сайт. Деякі програми оновлюються через спеціальні локальні адреси, які відрізняються від стандартного. У такому випадку вам потрібно знайти цю адресу за допомогою стандартних засобів операційної системи. Натисніть "Пуск". Далі клікніть "Виконати". Введіть команду tracert і поруч сайт, до якого програма звертається. Протягом 10 секунд буде виведений локальний адресу або IP адресу. Внесіть його в файл hosts і збережіть.
5
Надалі програма більше не зможе підключитися до сервера оновлень. Також можете використовувати програмне забезпечення, типу firewall. Ці програми блокують всі небажані з'єднання. Ви також самостійно зможете вносити всі зміни. Знайти можна в інтернет е. Перед цим почитайте відгуки про найбільш популярних програмах даного типу. До того ж додатково потрібно використовувати антивірусні утиліти, щоб захистити комп'ютер від небажаного шкідливого коду.
У багатьох виникало питання, який пов'язаний з блокуванням доступу до "шкідливим сайтам" зі свого комп'ютера. На даний момент часу існує безліч різних програм, які дозволяють повністю автоматизувати процес блокування підозрілих сайтів, а також банерів. Тобто, ви зможете заблокувати доступ до певних сайтів. Для цього потрібно дотримуватися певних правил.
Інструкція
1
Незалежно від того, яким браузером ви користуєтеся, легко можна буде заблокувати доступ до певних сайтів.
2
Буде потрібно для цього зміна файлу hosts. Дана міра обмеження доступу абсолютно безкоштовна, і не зажадає установки додаткових програм. Якщо вам потрібно заблокувати доступ тільки до декількох сайтів, можна зробити це самостійно.
3
Зайдіть на диск «C:», який розташовується в жорсткому диску Вашого комп'ютера.
4
Знайдіть папку «Windows»
5
Далі знайдіть папку «system32», потім папку «drivers».
6
Зайдіть в папку «drivers» і знайдіть папку «etc».
7
Ось повний шлях: C: \ WINDOWS \ system32 \ drivers \ etc \
8
Тут лежить файл «hosts». Відкрийте його за допомогою програми "Блокнот" (якщо ви користуєтеся програмою Total Commander, виставте курсор на файл, і натисніть кнопку F4.
9
Якщо ви використовуєте провідник, натисніть на файлі правою клавішею миші та виберіть "Відкрити за допомогою ...». Далі виберіть "Блокнот".
10
Напишіть на початку нової строчки цифри "127.0.0.1" і через пропуск впишіть адресу, який слід заблокувати.