Як навчитися читати по-німецьки. Як правильно вимовляти німецькі слова.

Читання ділових статей і оглядів в оригіналі несе велику пізнавальну користь, а знайомство з художньою літературою мовою оригіналу принесе масу задоволення і допоможе вам по-новому осмислити знайомі твори. Вивчення німецької мови неможливо без уміння не тільки висловлюватися і писати цією мовою, а й розуміти текст.
Інструкція
1
Оцініть свій рівень знання німецької мови. Якщо ви ніколи не вивчали його, перед тим, як почати читати, вам необхідно вивчити базовий мовної мінімум. Освойте алфавіт, елементарний граматичні форми, прості слова і словосполучення. Ви можете займатися самостійно, в групі або індивідуально з викладачем. Останній варіант допоможе освоїти початковий рівень набагато швидше і якісніше.
2
Освіжите знання, отримані вами в школі або на курсах, якщо ви вже мали справу з німецькою мовою. Пробіжіться за підручником німецької чи сайту для самостійного вивчення іноземних мов.
3
Підберіть літературу. Текст, який ви будете освоювати, не тільки повинен відповідати за складністю вашому рівню знання мови, а й бути вам цікавий. Для початкового рівня підійдуть казки або смішні короткі історії, для середнього візьміть сучасний детективний роман або класичний твір. Більш складні тексти, наприклад, філософські або технічні, більше підійдуть для просунутого рівня.
4
Почніть читання, намагаючись не заглядати в словничок. Спочатку вам буде складно, але поступово ви виявите, що про значення деяких слів ви можете здогадатися самі. Слова, вивчені таким чином, збережуться в пам'яті краще, ніж в результаті банальної зубріння. Крім того, читаючи живий текст, а не підручник, ви запам'ятаєте стійкі вирази, що використовуються в німецькій мові, і будете краще розуміти, за якими принципами складаються пропозиції.
5
Якщо ви читаєте книгу, спеціально призначену для вивчають німецьку мову, кожна глава твору може містити завдання для самоперевірки. Виконуючи ці завдання, ви глибше зрозумієте зміст прочитаного і перевірите, наскільки добре ви розібралися в прочитаному.