Як навчитися читати по-арабськи.

Для освоєння будь-якої іноземної мови, в тому числі і арабської, необхідно не тільки навчитися розуміти мову, розмовляти нею, а й писати і читати. Навичка читання можна тренувати за допомогою декількох засобів.

Вам знадобиться

- навчальні посібники; - словник; - аудіо-та відеоматеріали; - допомога викладача.

Інструкція
1
По-перше, знайдіть викладача арабської мови. Це можна зробити, проглянувши приватні оголошення по телебаченню або в газетах, або зателефонувавши в яку-небудь приватну школу іноземних мов. Крім того, варто запитати про це і в ВУЗі. Якщо ваше місто досить великий, то в ньому напевно знайдеться людина зі знанням арабської. Проте варто врахувати, що індивідуальні заняття виявляться недешевими. Вигідніше буде пошукати групове навчання.
2
У кожному разі, два-три уроки з учителем будуть просто необхідними: ви дізнаєтеся, як звучить арабська мова, і навчитеся самостійно вимовляти букви алфавіту, а згодом і читати цілі слова. До речі, знайти викладача можна і через інтернет. Це набагато зручніше, адже ваш вибір виявиться значно ширше, а для проведення заняття навіть не знадобиться залишати будинок (займатися можна через скайп).
3
Вивчити алфавіт можна і самостійно: купите курс арабського або скачайте підручник в інтернеті. Для тренування запам'ятовування алфавіту потрібно виділяти час щодня, хоча б по півгодини, а краще годину. Тренувати читання можна на дитячих книжках або підручниках для початківців, оскільки тексти там, як правило, досить легкі. За допомогою них ви швидко навчитеся відрізняти один від одного арабські букви.
4
У правильності вашого вимови ви можете переконатися завдяки численним відеоматеріалів. Звертайте увагу на артикуляцію диктора, повторюйте за ним кожен звук. Якщо щось не виходить з першого разу, не впадайте у відчай: вам просто необхідно більше тренуватися.
5
Крім того, для правильної вимови стежте за положенням органів вашого мовного апарату, сядьте прямо, не сутультеся, розправте плечі. Тільки комфортне, не затиснуте становище корпусу дозволить вам поліпшити вимову.
6
Не забувайте і про аудіювання. Саме воно здатне допомогти вам в правильному читанні арабських слів. Прослуховуючи різні тексти, ви будете тренувати розуміння мови на слух, а в подальшому це дозволить вам дізнаватися слова і вирази при читанні і вимовляти їх без помилок.