Як обмежити вхідний трафік.

На персональному комп'ютері часто завантажено велику кількість різноманітних програм. Багато хто з них оновлюються за допомогою інтернету. Однак користувачеві не завжди хочеться витрачати трафік на зайві завантаження.
Інструкція
1
Як же обмежити вхідний трафік на персональному комп'ютері? Для цього розроблені програми, які відносяться до категорії Firewall. У режимі реального часу вони сканують всі потоки, які відбуваються на локальній машині і блокують небажані з'єднання. При цьому ви можете самостійно додавати програми і сайти, яким потрібно заборонити доступ з'єднання з інтернетом.
2
Знайдіть в інтернеті подібні утиліти. На даний момент часу їх розроблено досить багато. Не можна сказати, які з них краще або гірше, так як у кожного програмного забезпечення є свої позитивні і негативні сторони. Встановіть в локальний диск разом з операційною системою. У разі непередбачених обставин можна зробити копію всієї системи і програм, і в подальшому відновити без втрат.
3
На робочому столі з'явиться ярлик, за допомогою якого можна запустити програму. Як правило, після установки дане програмне забезпечення автоматично запуститься, і в треї з'явиться значок. При цьому з'являться повідомлення про дозвіл того чи іншого з'єднання. Це первісна настройка, яка виробляється утилітою. Уважно дивіться на кожне повідомлення. Там буде інформація про з'єднання, а також про програму, яка намагається з'єднатися з інтернетом.
4
Після перезавантаження комп'ютера Firewall буде працювати в повноцінному режимі. При появі небажаних вхідних з'єднань з'явиться повідомлення від програми. Вона може приймати рішення і без вашої згоди. Перегляньте настройки в інтерфейсі утиліти. В інтернеті написано велику кількість інструкцій з тій чи іншій програмі, що відноситься до категорії Firewall.
Кожен власник сайту прагнути підвищити його відвідуваність. Для збільшення числа відвідувачів вимагається відстежувати параметри трафіку сайту, які допоможуть зрозуміти переваги відвідувачів і поліпшити ресурс відповідно до них. Дізнаватися щоденний обсяг трафіку , що призводять відвідувачів пошукові фрази, посилання на сторонніх сайтах і кількість тих, хто прийшов по них людей, географічне положення відвідувачів веб-сторінок, точки входу на сайт і виходу з нього, половозрастную структуру читачів ресурсу допоможе спеціальний інтернет-лічильник.
Вам знадобиться
  • - власний сайт
Інструкція
1
Для установки лічильника на сайт виберіть ресурс, який надасть інтернет-лічильник для обліку трафіку . Потім зареєструйтеся в вибраній системі, активувавши при необхідності аккаунт шляхом переходу по надісланій на електронну пошту посиланням.
2
Якщо ви не хочете, щоб статистика сайту була доступна кожному користувачеві, то захистіть її паролем. Так ви зможете бути впевнені, що конкурентам не буде доступна інформація про ваш трафіку.
3
В системі обліку ітернет-статистики виберіть зручний для вашого сайту розмір і колір лічильника. Скопіюйте запропонований код на ваш сайт таким чином, щоб лічильник опинився на кожній сторінці і не заважав відвідувачам.
4
Після установки лічильника почекайте 24-48 годин для того, щоб лічильник зафіксував якомога більше параметрів трафіку . Це допоможе більш детально відстежити його параметри.
5
Увійдіть в систему обліку відвідування, лічильник який встановлений у вас на сайті. Подивіться, яка відвідуваність вашого ресурсу. Якщо пройшло вже достатньо часу з моменту установки лічильника, то можна судити про тенденції відвідуваності не тільки по годинах, але і по днях тижня або по календарним місяцям. Збільшення числа відвідувачів свідчить про те, що вибране вами напрямок в просуванні та наповненні вашого ресурсу вірне.
6
Якщо відвідуваність сайту з кожним днем починає знижуватися, то варто задуматися про зміни на сайті і в системі його просування. Для вибору правильного шляху проаналізуйте точки входу і виходу, пошукові фрази, кількість часу, проведена середнім відвідувачем на сайті. Подумайте, чи може сайт постачити відвідувача інформацією, яку він шукає. Якщо потрібно, додайте нову інформацію на сайт або змініть стару.
7
Подивіться, чи відповідають джерела, з яких приходять відвідувачі, тематиці вашого ресурсу. Якщо тематика вашого і сторонніх сайтів різна, то використовуйте для залучення нових відвідувачів тільки сайти зі схожою тематикою. Відвідувачі з таких ресурсів будуть більше часу проводити на ваших веб-сторінках, так як інформація, що міститься на них, буде їм цікава. А ті, хто знаходять сайт цікавим, повернуться на нього ще не один раз.
8
Проаналізуйте регіони, з яких відвідувачі приходять на сайт, і порівняйте їх з тими, на які орієнтований ваш ресурс. Якщо регіони відрізняються, то переглянете вашу рекламну кампанію: при використанні для реклами ресурсу пошукових систем встановіть регіон показу оголошень, а при подачі реклами через сайти приберіть посилання з ресурсів, орієнтованих на непотрібні вам регіони.
9
Також відстежите половозрастную картину відвідувачів і відповідність матеріалу на сайті таким демографічними параметрами, дозволи дисплеїв і зовнішній вигляд веб-сторінок при такому дозволі, браузери відвідувачів і адекватність відображення ними матеріалу на сайті. Облік всіх параметрів при відстеженні трафіку допоможе поліпшити сайт і підняти його відвідуваність.