Як визначити свіжу рибу.

Риба - необхідна складова людського раціону. Протеїнів, вітамінів і мінералів в ній багато, а калорій відносно мало. Головне при виборі риби - не помилитися зі ступенем її свіжості. Адже, як говорив герой Булгакова, свіжість буває тільки одна - перша, вона ж і остання. Перевірити якість риби можна кількома способами.
Інструкція
1
Огляньте зовнішній вигляд риби. Якщо вона природного кольору, пружна і еластична, з блискучою і вологою лускою, а її шкіра не має пошкоджень, можна сміливо брати. Риба, яка кілька разів заморожувалася і відтавала, виглядає тьмяно, має потемнілий покрив. Харчова цінність такого продукту значно нижче. У старої риби хвіст загнутий. А якщо поверхня риби липка, дуже бліда, а луска суха і ламка, то перед вами залежаний продукт.
2
Понюхайте рибу . Якщо вона свіжа, запах буде легким, і трохи сильніше, якщо підняти зяброву планку. А ось насичений рибний запах говорить про те, що вона вже давно чекає на покупців.
3
Подивіться на риб'ячі очі. Якщо вони каламутні, сухі, запалі, перед вами зіпсований продукт. У свіжої риби очі блискучі, опуклі і прозорі.
4
Зверніть увагу на зябра, підніміть їх. У свіжої риби вони яскраво-червоного, яскраво-рожевого або сірувато-червоного (у замороженої) кольору. Зябра не повинні бути чорні або темно-червоні, якщо тільки це не осетер, білуга, стерлядь або представник інших осетрових. У них зябра темного кольору, з червонуватим відтінком. Потемніння, плями, слиз на зябрах не говорять на користь свіжості риби. Крім того, зяброві пластини не повинні злипатися між собою.
5
Пощупайте рибу . Її живіт повинен бути в міру м'яким, що не роздутим, а спинка більш твердої, але не занадто, інакше ви маєте справу зі старою рибою. На животі свіжої риби не залишається вм'ятин від пальців (якщо, звичайно, не прикладати зайвих зусиль).
6
Візьміть рибу за голову і хвіст і зігніть. Тушка буде м'яко гнутися, що не зламавшись, якщо свіжа.
7
Визначити свіжість риби можна, опустивши її в воду. Недоброякісна спливе, а свіжа потоне.
Свіжа риба - швидкопсувний продукт, тому при її покупці необхідно бути особливо уважним. Не полінуйтеся уважно оглянути риб'ячу тушку, щоб вдома не шкодувати про марно викинутих грошах.
Вам знадобиться
  • - свіжа риба
  • - волога ганчірочка
  • - пакет
Інструкція
1
Огляньте прилавок, де представлена свіжа риба. Рибі належить зберігатися в колотому льоду. Лід повинен бути сухим і чистим, без сторонніх вкраплень.
2
Проведіть зовнішній огляд риби . На тушці не повинно бути механічних пошкоджень. Луска у свіжої риби глянцева, а очі опуклі і прозорі. Якщо очі у риби тьмяні, значить, або вона не свіжа, або зіпсована. Плавники і хвіст рівні й блискучі, що не підсохлі і не злиплі.
3
Візьміть у руки вподобану тушку. Черевце у свіжій риби не може бути роздутим. Риб'яча шкіра чиста і пружна. Свіжа рибина покрита тонким шаром слизу, якщо слизу занадто багато або вона комковатая, то риба не свіжа. Уважно огляньте плавники. Їх колір повинен збігатися з кольором риб'ячої тушки, якщо у підстави плавників присутній жовтизна, то таку рибу брати не слід.
4
погнили рибину в руках, свіжа риба туга і еластична. Луска щільно прилягає до тушки по всій поверхні. Натисніть на рибину пальцем і подивіться на результат. На свіжій тушці не повинно залишитися вм'ятини. Якщо деформація випрямляється поступово, то риба несвіжа.
5
Понюхайте рибу. Свіжа риба пахне водою, трохи тванню, може бути присутнім у морської риби свіжий йодистий аромат. Якщо у запаху слизу, якою покрита риба, присутні кислуваті ноти, то риба залежалася. По можливості розкрийте рибу і понюхайте її під зябрами, в районі горла. Риба починає погано пахнути, починаючи з голови.
6
Огляньте зябра. У свіжої риби зябра мають колір від яскраво-рожевого до червоного. Якщо в кольорі присутні сірі нотки або вже зеленуваті, то риба зіпсована. У домашніх умовах протріть зябра серветкою, щоб переконатися, що вони не підфарбовані краской.Дома, при обробленні риби , зверніть увагу на м'ясо. Воно повинно бути пружним і щільно прилягати до кісток.
Зверніть увагу
Якщо ви не збираєтеся відразу використовувати свіжу рибу, то покладіть її морозилку, але не забувайте, що пісна риба зберігається не більше трьох місяців, а жирну рибу вживайте, якомога швидше.
Корисна порада
Свіже рибне філе зберігатися в колотому льоду. Виглядає соковитим, що не обвітреним. М'ясо напівпрозоре і блестящее.Свежую рибу в магазині складайте в окремий пакет.