Як почистити квартиру.

Кожна господиня стикається з обов'язковим наведенням порядку в приміщенні, в якому проживає сім'я. Крім щоденної і щотижневої прибирання виникає необхідність двічі на рік провести генеральне прибирання квартири, поєднавши її з сезонною.
Вам знадобиться
  • пакети, гумові рукавички, чохли для одягу, швабра, ганчірки, відро, тазик, нашатирний спирт, засоби для чищення м'яких меблів, засоби для чищення стекол.
Інструкція
1
Проведіть ревізію всіх вещей.Найдіте ті речі, які стали малі або пошарпався. Позбавтеся або віддайте в лагодження зламані речі. Складіть у пакети речі, що потребують чищенні. При весняного генерального прибирання провітріть і почистіть верхній одяг, перш ніж упакуєте її в чохли. Вимийте непотрібну взуття, намажте її кремом, набийте газетами, щоб не утворилися заломи при зберіганні, складіть в коробки.
2
Звільніть від речей комоди, серванти, шафи, ящики столів. Протріть все полички спочатку вологою ганчіркою, а потім сухою. Особливо ретельно протріть пил в кутах, де вона любить накопичуватися. Залиште всі дверцята навстіж на 1 час.Протріте книжкові полиці, а самі книги пропилесосьте.
3
Намотайте на швабру трохи вологу білу ганчірку, протріть пил зі стелі і зі стен.Ізбавьте від пилу абажури і бра. Якщо у вас висять на стінах картини в рамках, то не забудьте протерти рамки і змахнути пил з самих картин.
4
Почистіть м'які меблі та килими з допомогою пилососа. Якщо є можливість, то вибийте килим на вулиці або віддайте в хімчистку. У домашніх умовах позбавити м'яку оббивку меблів і килими від забруднень можна за допомогою спеціальних засобів, які продаються в магазині. Кошти у вигляді піни або спрея наносяться на поверхню, висихають, а потім видаляються пилососом.
5
Зніміть з вікон штори і виперіть їх. Приберіть пил з карнизів. Протріть віконні рами і скла. Вимийте підвіконня. Промийте квіткові піддони, а самі квіти искупайте в душі або протріть листя вологою ганчірочкою.
6
Видаліть пил і бруд з поверхні меблів. Осідання пилу відбувається при зниженій вологості повітря. Для запобігання осідання пилу протріть поверхні вологою ганчірочкою або серветкою, змоченою в антистатиками, щоб пил не притягалася до мебелі.Протріте скла у меблевих шаф м'якою ганчіркою, змоченою в рідині для миття скла. Жирні плями зі скляної поверхні добре вдаються водою, в яку доданий нашатирний спирт.
7
Протріть дзеркала в квартіре.Очістіте від забруднень двері і батареї центрального отопленія.Завершіте генеральне прибирання квартири миттям підлог.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=s-1ytArUw7U
Зверніть увагу
Якщо у вас паркетні підлоги, то не можна використовувати для миття підлог гарячу воду. Паркетна підлога добре протирати вологою ганчіркою, змоченою в розчині гліцерину (1 столова ложка на 1 склянку води)
Корисна порада
Всі роботи з чищення квартири виробляєте при широко розкритої кватирці. Для дезінфекції ванн і унітазів використовуєте спеціальні засоби, куплені в магазіне.Проводіте всі роботи з прибирання квартири в гумових рукавичках, щоб не пошкодити шкіру рук.