Як створити успішну рекламу.

Мета реклами - привернути увагу споживача і повідомити про продукт. Для розробки рекламної компанії можна скористатися послугами рекламного агентства. Але на самому початку бізнесу можна створити концепцію і самостійно.
Вам знадобиться
  • Блокнот, ручка, підручники з реклами.
Інструкція
1
Створіть креативну групу з числа однодумців і бізнес партнерів. Влаштуйте мозковий штурм. Завдання будь-якої рекламної концепції - створити чітку програму дій по просуванню продукту.
2
Визначте який вид реклами найкращим чином представить вашу продукцію цільової аудиторії. Для цього потрібно зрозуміти, в чому унікальність вашого продукту або послуги. Хто ваш споживач. Які канали інформації він використовує. Накидайте всі ідеї в блокнот. Навіть сама божевільна ідея заслуговує того, щоб її записали.
3
Розгляньте кожну ідею з наступних точок зору: - Чому мені буде вигідно купити цей товар? - Чому цей товар краще купити у цієї фірми? - Чи не було такого рекламного пропозиції раніше?
4
Визначтеся з вашою позицією. Чи повинна рекламна компанія бути серйозною і звертатися до розуму. Або ж, навпаки, абсурдною і діє на емоційну, чуттєву сторону глядача.
5
Складіть рекламний текст, який підкреслить переваги вашого товару. У тексті не використовуйте загальних фраз, кліше, заперечень. Головні вимоги - стислість, інформативність, креативність. На основі цього тексту створюються всі види реклами від слоганів до сценаріїв відеороликів.
6
Якщо у вас є можливість залучити художника, то це буде корисно для створення логотипів, талісманів, художніх образів.
7
Створіть дошку вашої майбутньої рекламної компанії. Розмістіть на стіні всі малюнки, слогани, питання, які ви створили в процесі роботи. Вони будуть позиціонувати вашу продукцію на ринку. Тому необов'язково розміщувати всю інформацію в слоган.
8
Наприклад, при одночасному запуску відеореклами та зовнішньої реклами достатньо дати всю інформацію в ролику, а для зовнішньої реклами буде достатньо логотипу та слогану. Вирішіть, в якій кількості ви запустите кожен вид рекламної продукції. Вас повинні помітити. Але занадто агресивна рекламна компанія може відлякати споживача.
Зверніть увагу
Успішна рекламна компанія - це не тільки вдалі і креативні ідеї, але і логістика. Важливо вчасно запустити кожний вид реклами. Наприклад, банери із загадковим логотипом на вулиці через тиждень підтримуються телевізійною рекламою. Відповідно, потрібно заздалегідь викупити ефірний час.
Корисна порада
Намагайтеся використовувати великі шрифти і робити рекламу кольоровий. Це краще приверне увагу.