Як налаштувати жиклери.

Жиклер - один з основних елементів карбюратора, що представляє собою калібрований отвір для дозованої подачі палива. Жиклери класифікуються залежно від виконуваних функцій. Вони можуть бути паливними, повітряними, компенсаційними, головними, холостого ходу та інші.
Інструкція
1
Щоб перевірити жиклер на предмет засміченості, надягніть гумовий шланг на підставу розпилювача і для більшої наочності опустіть розпилювач у воду. При цьому ви одночасно зможете проконтролювати герметичність нагнітального клапана, але для цього зафіксуйте розпилювач у вертикальному положенні і створіть в шлангу розрядження.
2
Засмічені жиклери прочищати за допомогою мідної зволікання або продувки. Якщо є необхідність, то відокремте трубки з жиклерами від держателя шляхом обережного обертання і витягування з запресованих отворів.
3
Після промивання і збірки карбюратора необхідно перевірити спрямованість струменів палива з розпилювача. Обережно підігніть трубки з таким розрахунком, щоб паливо при нагнітанні надходило в зазор між стінками малого і великого дифузорів в первинну і вторинну камери, не торкаючись їх поверхонь.
4
Якщо ви все-таки вирішили поміняти жиклер, то купіть карбюратор, відповідний обсягом вашого двигуна або близький до цього і використовуйте для заміни жиклери з нього. Почніть з паливного жиклера, до якого потім підберіть повітряний. Настройку проводите послідовно, починаючи з першої камери. Кожну наступну камеру починайте налаштовувати тільки по завершенні налаштування попередньої.
Зверніть увагу
Останнім часом були створені жиклери нового покоління, що володіють здатністю до самоочищення, що значно покращує їх працездатність і запобігає засмічення. Секрет полягає у формі і конструкції калибровочного отвори. Ефект самоочищення досягається за рахунок гострого кута між калібрувальним отвором і поверхнею жиклера. Завдяки розширенню отвори, засмічення стає неможливим, оскільки потрапили туди сторонні частинки, легко проходять через нього, не стикаючись зі стінками отвору.