Як відкрити капот на "дев'ятці".

При експлуатації автомобіля може виникнути ситуація, коли обривається трос відкриття капота . Смикати за ручку при цьому в автомобілях ВАЗ марно. Відкрити капот можна або вручну, або за допомогою інструментів.
Інструкція
1
Уважно огляньте механізм відкриття капота і спробуйте знайти місць обриву троса. Якщо він обірваний всередині салону, візьміть плоскогубці, затисни хвостик троса, але не оплетку, і потягніть на себе. Капот при цьому повинен відкритися. Тягнути трос доведеться з досить великим додатком сил. Щоб тросик кімнати не вискочив, постарайтеся накрутити його на носик плоскогубців. Не тягніть трос, щоб уникнути його обриву в іншому місці або відривання від механізму замка.
2
Якщо тросик обірвався під капотом, не турбуйтеся. Поставте машину на естакаду або над оглядовою ямою. Постарайтеся полегшити собі доступ до простору під капотом вашого автомобіля. Якщо естакади або ями немає, підніміть автомобіль за допомогою домкрата. Обов'язково підкладіть щось під балку двигуна, щоб уникнути падіння автомобіля в разі відмови домкрата. Це дозволить уникнути травм. Обережно зніміть захист картера двигуна. І приберіть пильовик з передніх кріплень. Просуньте руку або ключ в отвір поряд з радіатором і з силою натисніть на засувку замку. Якщо вам пощастить і сила натискання буде достатньо сильною, капот відкриється.
3
Зверніться в будь-яку автомобільну майстерню, де працюють фахівці, що займаються автомобілями ВАЗ, включаючи «дев'ятку». У них є досвід дії в подібних ситуаціях і необхідний інструмент. Вони ж зможуть провести ремонт системи відкриття замку капота . Тим більше, що часто причиною, по якій ви не можете відкрити капот, є не обрив троса, а пошкодження безпосередньо замку капота . Наприклад, клямка замку може зламатися або зігнутися. У цьому випадку тисне на неї ключем точно не варто, щоб не погіршити ситуацію. Крім того, рекомендується вивчити інструкцію до автомобіля. Практично завжди там присутні поради щодо вирішення виникаючих проблем або хоча б схема розташування троса. Цілком можливо, ви зможете знайти його кінчик і в підкапотному просторі.