Як перемістити панель задач на робочому столі.

У користувача може виникнути бажання організувати робочий стіл за власним смаком: додати, видалити або розташувати ярлики і різні елементи в особливому порядку, налаштувати спосіб їх відображення, змінити колір компонентів або фоновий малюнок. Панель задач теж можна перемістити, виконавши декілька дій.
Інструкція
1
За умовчанням панель задач розташовується в нижній частині екрану. На ній знаходяться: кнопка «Пуск», панель швидкого запуску і область повідомлення. У кожного з компонентів своє призначення, проте, ці частини не можна відокремити від області самої панелі задач.
2
В деяких випадках панель задач може бути прихована, таку панель переміщати складно. Щоб вона відображалася, підведіть курсор до нижньої частини екрану і дочекайтеся, поки панель «спливе». Клікніть по панелі, що з'явилася правою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть пункт "Властивості". Інший варіант: натисніть клавішу Windows, відкрийте « Панель управління" і виберіть у категорії «Оформлення і теми» значок « Панель задач і меню Пуск».
3
У діалоговому вікні перейдіть на вкладку « Панель задач" і зніміть маркер в поле «Автоматично приховувати панель задач». Після цього застосуйте нові налаштування і закрийте вікно «Властивості панелі задач і меню Пуск» кнопкою ОК або значком [x], розташованим в правій верхній частині вікна.
4
Коли панель задач перестане зникати, клікніть по ній лівою кнопкою миші і, не відпускаючи зазначену кнопку, перетягніть панель задач в те місце, в якому вона повинна знаходитися . Якщо вам не вдається перемістити панель даними способом, переконайтеся, що вона не закріплена.
5
Закріплення панелі задач в певній позиції регулюється наявністю/відсутністю маркера навпроти відповідної опції. Клікніть по панелі задач правою кнопкою миші і переконайтеся, що навпроти пункту «Закріпити панель задач» не встановлена мітка. Якщо вона є, зніміть її, клікнувши по зазначеному пункті лівою кнопкою миші.
6
Після цього перетягніть панель задач так само, як це описано в четвертому кроці, і знову закріпіть її, повернувши маркер напроти пункту «Закріпити панель задач». Пам'ятайте, що панель задач може бути розміщена тільки по краях екрану, в центрі екрану вона не встановлюється.