Як встановити шведську стінку.

Шведська стінка - це хороший спосіб розмістити в невеликому просторі квартири тренажер для фізичного розвитку дитини. Крім класичної сходи комплекс може включати кільця, гойдалки та інші елементи.
Вам знадобиться
  • Шведська стінка, перфоратор, кріплення.
Інструкція
1
Ознайомтеся з комплектацією вашої моделі шведської стінки. Прочитайте інструкцію. Для кожної моделі передбачені певні вимоги по метражу. Більшість моделей встановлюються на розпірках, тому важливо правильно вибрати місце.
2
Перевірте стелі. Якщо у вас в квартирі навісні стелі, то встановити стінку не вийде. Крім того, після установки шведської стінки навколо повинно бути достатньо місця, щоб розгойдуватися на гойдалках і виконувати вправи.
3
Встановіть вертикальні напрямні на розпірки. Потім вставте горизонтальні сходинки в пази. Якщо необхідно додатково прикріпити частини сходів до стіни, використовуйте перфоратор. З його допомогою ви швидко просвердлите отвори в стіні.
4
Існують шведські стінки, в яких горизонтальні сходинки вкручуються в одну зі сторін. У такому випадку спочатку потрібно встановити тільки одну напрямну. Потім зібрати всі сходинки і тільки потім встановити другу вертикальну напрямну.
5
Якщо у вас модель, яка кріпиться до несучої стіни, то кріплення зазвичай здійснюється у чотирьох місцях за допомогою перфоратора і болтів. У цьому випадку також важливо правильно вибрати місце для установки.
6
Вам не підійдуть стіни з гіпсокартону. Для шведської стінки необхідно бетонну або цегляну підставу. Зробіть чотири отвори в стіні за допомогою перфоратора.
7
Встановіть вертикальні направляючі і закріпіть їх за допомогою болтів. Вставте горизонтальні сходинки в пази. Всі додаткові модулі зазвичай приєднуються до шведської стінки без особливих труднощів.
Зверніть увагу
Дерев'яні шведські стінки можуть залишати занози, але більш екологічні.