Як зав'язувати довгий шарф чоловічий.

Чоловік може носити елегантне кашне, яскравий шийну хустку або навіть манірний планстрон. Однак самий затишний аксесуар, доречний в будь-якій ситуації - затишний трикотажний шарф . Він незамінний вогкою восени і морозною зимою. Багато хто не розлучаються з шарф ами і в більш теплу пору року, доповнюючи ними піджаки, плащі та трикотажні кардигани. Щоб цей аксесуар красиво виглядав і не заважав своєму власникові, навчіться його правильно зав'язувати.
Інструкція
1
Оберіть довгий шарф з тонкого трикотажу або фактурного в'язаного полотна. Він може бути одноколірним, картатим, смугастим, або прикрашеним яскравою набиванням. Дуже декоративно і неформально виглядають шарф и з бахромою або кистями. Не прагніть укладати їх ідеально рівно - чоловічі шарф и потрібно носити трохи недбало, не привертаючи зайвої уваги до цього аксесуара.
2
Дуже зручний варіант для носіння з пальто і плащами - шарф , обмотаний навколо шиї. Візьміть однотонне кашне з бахромою і зав'яжіть вузол на одному кінці, відступивши від краю 20-30 сантиметрів. Надіньте шарф на шию, перекинувши кінці вперед. Край, зав'язаний вузлом, повинен розташовуватися вище, на рівні грудей. Довгий кінець оберніть навколо шиї і Протягніть крізь вузол, закріпивши його. Розправте бахрому. Вузол можна підтягнути до горла або спустити його нижче - все залежить від довжини шарф а.
3
Приміряйте класичний вузол «Аскот». Картатий або смугастий шарф з тонкої вовни накиньте на шию так, щоб кінці виявилися за спиною. Перехрестіть з і заведіть вперед. Зауважте шарф широким вузлом. Один кінець розправте над вузлом у вигляді пишного жабо, другий залиште вільним. Шарф, зав'язаний таким чином, носять із клубним піджаком або тонким пальто класичного крою. Він виглядає дуже елегантно, проте потребує корекції - час від часу вузол може сповзати. Щоб цього не сталося, заколіть його непомітною металевою шпилькою.
4
М'який шарф з в'язаного трикотажу краще не зав'язувати - вузли вийдуть занадто об'ємними. В'язане полотно відмінно фіксується без додаткових кріплень - потрібно лише правильно укласти його. Надіньте шарф , закривши їм горло, а кінці залишивши за спиною. Перекиньте їх на груди. Один знову поверніть за спину, а другий залиште вільно звисати попереду. Такі шарф и можна носити з куртками, плащами і пальто без коміра, зав'язуючи їх поверх одягу або заправляючи під неї.
Зима не за горами, а це означає, що прийшла пора діставати з шаф теплі куртки, шуби, шапки і, звичайно ж, шарфи . Шарф - це не тільки чудово гріючий елемент одягу, але і дуже красивий аксесуар. З урахуванням нашої погоди краще, якщо шарф буде довгим і теплим. Але як же носити довгий шарф?
Інструкція
1
В рішенні даної проблеми існує безліч варіантів. По-перше, шарф можна акуратно укласти під курткою, тобто не виправляти його назовні. Для цього вам необхідно обгорнути шарф кілька разів навколо шиї, так, що б куртка або шуба вільно застібалася. Кінці шарфа акуратно укладіть. Можна зробити струм, що б шарф був видний тільки частково, тобто не демонструвати його довжину: красиво укладіть шарф на шиї і застебніть куртку не до кінця.
2
По-друге, дуже красиво виглядає шарф, виправлену назовні. Обверніте шарф один раз навколо шиї так, щоб кінці шарфа знаходилися на однаковій довжині. Подібний варіант можна прикрасити брошкою, скріпивши їй ліву і праву шарфа на грудях. Також лівий і правий кінчик можна зробити різної довжини, або залишити на спереду тільки один кінчик шарфа, другий же закинути на спину.
3
Крім того, шарф, виправлену назовні, можна зав'язати красивим вузлом. Для цього необхідно скласти його навпіл і прикласти до шиї ззаду так, щоб шия ділила шарф навпіл. Однією рукою ви тримаєте середину шарфа, другий - два кінчика. Два кінчика проденьте в петлю і затягніть. Вузол готовий. Другий варіант вузла: перекиньте шарф через шию так, щоб ода кінчика звисали спереду, зав'яжіть їх простим вузлом, а потім перекиньте один з кінчиків через петлю вузла, інший же залиште на місці. Ще один дуже модний варіант - це закріпити закручений навколо шиї шарф брошкою. Для цього вам необхідно накинути шарф на шию так, що б обидва кінчика були ззаду, потім обгорнути кінчики ще раз, з'єднавши і закріпивши їх брошкою на боку. Також довгий шарф можна зав'язати в красивий бантик.
4
Дуже красиво виглядають кручені довгі шарфи . Візьміть два або три нещільних і поєднуються за кольором шарфа, скрутіть їх в єдиний шарф і зав'яжіть його одним з вище перерахованих способов.Не бійтеся експериментувати. Одягайтеся красиво і тепло.