Як організувати роздрібний продаж.

Торгівля відіграє велику роль в російській економіці і дуже динамічно розвивається. І саме роздрібний продаж товарів дає можливість виявляти необхідні за ціною і потребам товар, а також своєчасно задовольняти запити кінцевого споживача.
Вам знадобиться
  • - бізнес-план;
  • - запас товару.
Інструкція
1
Проаналізуйте ринок у вашому місті і виберете той товар, який будете продавати. Потім знайдіть місце для майбутнього магазину. Поряд не повинно знаходитися жодної торгової точки з подібним продуктом, інакше вам доведеться вести постійну боротьбу з конкурентом за покупця.
2
Приділіть велику увагу оформленню магазину. Людей приваблює зовнішній вигляд. Якщо фасад і вітрини виглядають досить презентабельно, це вже викликає довіру у потенційного покупця. З'являється велика ймовірність, що він не пройде мимо.
3
Вивчіть і використовуйте схеми внутрішнього планування продукту на вітрині, щоб на прилавку не створювалося враження безладу. Розташування товару залежить від його виду і характеру, і в кожному випадку використовується індивідуальний підхід. Покупець повинен мати можливість взяти бажану річ, потримати її в руках. Це не тільки прояв поваги до вашого клієнта, а й один з маркетингових ходів. Оскільки коли продукт опиняється в руках людини, виникає більше ймовірності його покупки.
4
Приділіть увагу плануванню самого магазину. Прилавки мають бути розташовані так, щоб до них був легкий доступ і покупець максимально міг бачити весь асортимент. Якщо ви будете продавати одяг, встановіть примірочні, якщо взуття - також не забудьте про можливість примірки. Це досить банальні речі, але саме вони часто і забуваються.
5
Зверніть велику увагу на заходи безпеки. У магазині обов'язково повинні бути встановлені камери спостереження, щоб мінімізувати можливість крадіжки. Доступ до товару повинен залежати від його характеру. Наприклад, якщо ви продаєте ювелірні вироби, вони повинні знаходитися в закритому прилавку, під склом.
6
Поряд з основним продуктом продавайте та супутні товари. Наприклад, якщо у вас комп'ютерний магазин, пропонуйте покупцям і програмне забезпечення, а також можливість сервісного обслуговування. Це максимально збільшить ваші продажі.
7
Створіть комфортну обстановку в приміщенні, починаючи від освітлення і приємної музики і закінчуючи ввічливістю персоналу. Саме професійна робота продавців відіграє велику роль у збільшенні вашого прибутку. Тут необхідно враховувати кожну дрібницю: зовнішній вигляд, дикцію, вміння спілкуватися з клієнтами так, щоб ті не могли піти без покупки, знання продаваного товару.
8
Аналізуйте роботу свого магазину і прагнете до постійного поліпшення якості обслуговування клієнтів. Проводьте різні акції, розпродажі, використовуючи різні маркетингові ходи.