Як вставити посилання з назвою.

Засоби управління текстовими повідомленнями в інтернеті дозволяють кодувати посилання , ховаючи її в інший елемент. У результаті замість прямого адреси інші користувачі бачать тільки назва сайту, але при натисканні переходять на потрібну сторінку. Вставити таку посилання в свій текст дозволяє мову HTML.
Інструкція
1
Теги для оформлення посилань можуть варіюватися, доповнюватися. Завдяки додатковим вставкам в підсумковому тексті з'являються прикраси та змінюється колір. Проте всі посилання з назвою базуються на цьому тезі: назву посилання . Ці найпростіші коди дозволяють створити посилання , виділену кольором і підкресленням (колір залежить від дизайну сайту). Нова сторінка відкриється в поточному вікні.
2
Ускладните задачу. Щоб читач не тільки відкрив посилання , але і залишився на сторінці вашого послання, додайте ще один тег. Назва посилання і раніше буде помітно серед тексту, а адреса відкриється в новому вікні: назву посилання . Варіант зручний при оформленні посилання в середині повідомлення, якщо вам важливо зберегти увагу читача.
3
Додатково оформите посилання спливаючим коментарем. Текст вашого пояснення буде з'являтися при наведенні мишки на назву посилання. Теги ускладняться до такого виду: текст посилання .Як і в попередньому випадку, посилання відкривається в новому вікні.
4
Посилання з назвою, закодована цими тегами, теж дуже цікава: назву У ній прибрано назву і змінений колір шрифту на чорний. Замініть слово black на основний колір шрифту у посланні - посилання стане неотличима. Це зручно, якщо ви хочете залишити посилання непомітною, просто формальною.
5
Або розфарбуйте назва в чудернацькі кольору, самостійно обравши колір шрифту і колір підкреслення: назва . У прикладі використаний рожевий колір тексту і зелений колір підкреслення. Змініть відповідні слова на спеціальний код або англійські назви, щоб посилання поєднувалася з дизайном вашого сайту.