Як вибрати кінокамеру.

Кіно знімають як на плівкові камери, так і на цифрові. В даний час другі набирають популярність, бо суттєво здешевлюють виробництво і мають більш низьку вартість. Але зняти своє кіно можна і на любительську камеру.
Інструкція
1
Виходячи з вимог до якості зображення та бюджету студії, визначтеся з тим, яку суму ви можете витратити на кінокамеру . Якщо ви хочете зняти один фільм і подальших планів у вас немає, то, можливо, вам підійде оренда кінокамери. Тоді можна вибрати більш просунуту модель.
2
Якщо ви знімаєте художній фільм, то вибирайте камеру з хорошою оптикою. Неважливо, знімаєте ви кіно на плівкові камери типу Konvas або на сучасну цифрову камеру RED ONE, скрізь оптика матиме вирішальне значення. Приміром, для фільму Кшиштофа Кіслевского "Коротка історія про вбивство" було створено близько 400 фільтрів. А фільм режисера Михайла Калатозошвілі "Дике поле" був повністю знятий на среднефокусную оптику.
3
Якщо у вас маленький бюджет, то зверніть увагу на цифрові фотоапарати типу Canon MarkII 7D. Ці фотоапарати мають режим відеозйомки і дають дуже високу якість картинки, близьке до плівки. Оренда такого обладнання обійдеться набагато дешевше камери RED ONE. Наприклад, одна з серій Доктора Хауса була знята на такий фотоапарат.
4
Якщо ви знімаєте документальне кіно, то громіздкі кінокамери з постійно змінюваної оптикою вам можуть не підійти. Зверніть увагу на легкі цифрові камери, які записують зображення в HD-форматі. У такої камери всі налаштування повинні регулюватися вручну. Їх керування здійснюється за допомогою кнопок і кілець. Бажано, щоб у камери був вихід для підключення мікрофона.
5
Проведіть тест камери. Незважаючи на заявлені параметри чутливості і перенесення кольорів кожна камера індивідуальна. Спробуйте познімати в русі, в темряві або при поганому світлі, порегуліруйте всі налаштування. Завдяки тестуванню кінокамери ви зможете оцінити її можливості. Бажано скопіювати зображення, записане під час проб, і отсмотреть його на різних екранах.
Зверніть увагу
Вся техніка має гарантійний період і термін експлуатації. Крім того, коли ви берете техніку в оренду, ви не знаєте, хто і як її використав до вас. Часто така техніка створює сюрпризи при зйомці.
Корисна порада
Знімати кіно можна і на любительську камеру, і на мобільний телефон. Існують навіть спеціальні фестивалі для цих напрямків творчості.
Практично всі відеокамери Sony з вигляду однакові: чорний або сріблястий корпус, зручний дисплей, компактний пристрій ... Тому здається, ніби немає різниці, яку камеру придбати. Але це лише перше враження. Насправді все не так просто: вибір відеокамери Sony - копітка справа.
Вам знадобиться
  • Відеокамери Sony.
Інструкція
1
Один із критеріїв, на який варто звернути увагу при виборі відеокамери, - формат запису. Існує декілька форматів запису: VHS, S-VHS, S-VHS-C, Video 8, HI 8. У сучасних цифрових відеокамерах використовуються наступні формати запису: micro MV, Mpeg 4, Digital 8, DVD і mini DV.
2
Вибравши формат запису відеокамери, приступите до вирішення оптичних задач. Компанія Sony в своїй продукції використовує розробки таких оптичних фірм як Carl Zeiss, оптика яких в пошані вже ні одне сторіччя. Однак перевірити якість юстирування і шліфування лінз можна буде лише тільки під час першої відеозйомки.
3
Важливий критерій вибору відеокамери - оптичний зум або збільшення об'єктива. Вибір цього параметра відеокамери залежить від завдань, які на неї покладатимуться. Приміром, знімаючи дітей на ігровому майданчику або в басейні, зовсім не обов'язково користуватися тридцятикратному зумом, а для зйомки покинутого замку такий параметр в самий раз.
4
Ще одне бажане умова для купується відеокамери - наявність стабілізатора зображення. Розрізняють два типи стабілізаторів: оптичний (утримує картинку від дрібних періодичного тремтіння) і електронний (теж утримує знімається картинку в рамці, але на шкоду чіткості зображення). Переважніше вважається оптичний стабілізатор картинки, однак він коштує дорожче.
5
Кожна відеокамера характеризується певним числом і розміром пікселів. Розмір матриці вказується в дюймах: чим більше розмір - то чутливіші матриця, а значить, якісніше зйомка і, отже, дорожче відеокамера. Не рекомендується купувати апарат з розміром матриці менше 1/4 дюйма.
6
Додаткова зручна опція - видошукач. Ця функція використовується для оперативного перегляду відзнятого матеріалу.
Зверніть увагу
Купуйте відеокамеру Sony тільки в спеціалізованій торговельній точці!
Корисна порада
Відеокамера обов'язково повинна бути обладнана додатковими роз'ємами: гніздами для підключення мікрофонів, роз'ємом S-Video для підключення камери до телевізора або відеомагнітофона, і роз'ємом IEEE-1394 (DV in) для роботи з ПК.