Як відзначити перший рік народження. Як провести конкурс у квартирі.

Перший день народження дитини - це радісний і веселий сімейне свято. Від його правильної організації буде залежати піднесений настрій всіх запрошених гостей, найближчих родичів і, звичайно, самого іменинника.
Інструкція
1
Люблячі батьки повинні розставити пріоритети: для кого планується відзначати день народження - для малюка або рідних і близьких. За перший рік життя пройдено величезний шлях: від моменту народження до перших кроків. Слід пам'ятати, що для грандіозного торжества ювіляр ще дуже малий, не варто робити свято занадто гучним і довгим.
2
Організуйте все так, щоб з самого ранку дитина прокинулася в атмосфері любові і радості. Прикрасьте дитячу кімнату різнокольоровими кульками та стрічками, прапорцями і гірляндами, подаруйте йому відразу після пробудження усмішку і обійми.
3
Оберіть оптимально зручне для малюка час, коли прийдуть гості: бабусі й дідусі, тітки і дядька. Найкраще це зробити після денного сну дитини. Добре відпочив малюк буде радісно зустрічати разом з вами гостей, приймати подарунки, позувати перед фото-і кінокамерою. Але не затягуйте весь захід більше 2-3 годин.
4
Збирайте на пам'ять приємні дрібниці: перший локон дитини, відбитки ніжки і ручки на папері, зроблені за допомогою фарби, пластиліну або спеціальної глини, перший сорочечку або шапочку, знімки УЗД і бирки з пологового будинку.
5
Зробіть панно з щомісячних фотографій своєї дитини, на яких відображені його досягнення і успіхи за перший рік життя: коли він вперше став тримати голівку, сидіти, перевертатися, сміятися, плескати в долоні, ходити .
6
В якості запрошень для гостей на свято можна приготувати листівки, де винуватець торжества залишить свій підпис за допомогою гуашевих фарб і долоньок.
7
Дозвольте дитині брати участь у приготуванні до торжества, нехай він з вашою допомогою вибере собі наряд. Але не забудьте, що в іменинний торт він обов'язково запустить ручки і забрудниться з ніг до голови. Святковий стіл для дітей складіть із знайомих продуктів: соку, молока, печива, бананів, яблук і, звичайно, торта.
8
Щоб малюк не перевтомився, час від часу йдіть з ним в дитячу, дайте йому можливість трохи відпочити та поспілкуватися з вами.
Корисна порада
Зробіть так, щоб перший день народження вашої дитини був щасливим, радісним, чарівним і незабутнім. Від цього свята у малюка повинні залишитися тільки позитивні емоції, які сприятимуть зближенню вас з вашим чадом.