Як навісити фасад на посудомийну машину. чому не запускається посудомийна машина.

Поява в будинку посудомийної машини - подія, безумовно, заслуговує уваги. Але розпакувавши новинку, ви раптом виявляєте, що її ще потрібно встановити: під'єднати до водогону, каналізації та електричної мережі і, можливо, навісити фасад . Якщо перші дві операції краще довірити професіоналам, то встановити фасад цілком можна самостійно.
Вам знадобиться
  • - меблеві панелі;
  • - стільниця;
  • - рулетка;
  • - відповідна фурнітура;
  • - шуруповерт.
Інструкція
1
Існує два варіанти установки посудомийної машини: монтаж у вже готову кухню або установка окремо. Навіс фасад а виробляється лише в першому випадку і особливих складнощів з цим виникнути не повинно, оскільки всі провідні світові виробники детально описують дану процедуру в інструкції. Для її здійснення вам знадобляться меблеві панелі, стільниця, рулетка, відповідна фурнітура, шуруповерт або викрутка.
2
Отже, спочатку встановіть посудомийну машину в приготовлену для неї нішу і за допомогою спеціальних гвинтів зафіксуйте на зручній для вас висоті. Майте на увазі, що в комплекті з повністю вбудовуваними моделями посудомийних машин додаються готові шаблони, за допомогою яких меблеві фасад и кріпляться до дверцят посудомийки.
3
Закріпіть елементи кріплення в пази на її корпусі. Потім замість «рідних» коротких гвинтів з внутрішньої сторони дверцят встановіть заготовлені довші болти з гайками, які зможуть прихопити меблевий фасад . Залишається зовсім небагато - приладнати ручку та інші декоративні елементи (якщо такі є) на дверцята фасад а.
4
Є ще один метод - простіший, коли для того, щоб зафіксувати дверцята фасад а перед установкою болтів використовують двосторонній скотч. Фахівці також рекомендують для підключення електроживлення використовувати кабель перетином 1.5 мм та заземлену розетку, розраховану не менше ніж на 16 А.
5
Для під'єднання до водопроводу рекомендується використовувати кран із зовнішньою різьбою 25. Якщо ви встановили посудомийну машину на деякій відстані від раковини, то вам доведеться подовжити водопровідний шланг.