Як назвати спортивне змагання.

Форми змагання відрізняються в різних видах спорту. І назва змагання залежить від мети, масштабу, форми і характеру відбувається. Знаючи відповіді на основні питання, можна правильно підібрати формулювання.
Інструкція
1
Назвіть змагання першістю, якщо мова йде про навчальні або відомчих змаганнях, де важливо виявити найсильнішого. За формою такі змагання можуть бути особистими, командними або особисто-командними. У першому випадку враховується сума балів кожного учасника в тому чи іншому розряді програми окремо. У другому - виявляється краща серед чоловічих і жіночих команд відповідно. У третьому - приймаються в розрахунок і особисті результати, і командні досягнення. Можливо колективне першість, коли підсумовуються виступи кількох команд: дитячої, юнацької, чоловічого, жіночого і т. Д.
2
Уточніть спрямованість змагання. Воно може бути навчальним, якщо основна мета - закріпити отримані навички. Або відбірковим, якщо важливо вибрати найсильніших спортсменів для формування команди. Схоже завдання вирішують і так звані прикидки. Назвіть традиційну зустріч команд матчем, якщо вона носить офіційний і товариський характер.
3
Покажіть показність змагання. Змагання можуть розділятися як за територіальною ознакою, так і за відомчим. Приєднаєте до назви зустрічі її характеристику: республіканська, обласна, міська, районна, шкільна. Або уточніть назву організації, що її організувала.
4
Оберіть характер змагання. Наприклад, вони можуть бути кваліфікаційними, коли присвоюється певний спортивний розряд; закритими або відкритими по можливості допуску глядачів або представників певного регіону. Товариська зустріч не впливає на положення команд, а є звичайною пробою сил.
5
Назвіть змагання конкурсом, якщо мова йде про виконання окремих елементів або спеціально обумовлених умов. Конкурс носить більш неформальний характер. Як правило, так називаються дитячі змагання.
6
Проведіть турнір, якщо мова йде про безпосереднє протиборстві. Ця назва добре підходить до боротьби, боксу, шахів, шашок. Існує кілька систем проведення турнірів: кругова (коли кожен грає з кожним), олімпійська - на вибування переможених і т.д.
7
Використовуйте назву «спартакіада» для традиційних комплексних масових спортивних змагань. Їх логічніше проводити у великих колективах або для цілих регіонів. Наприклад, спартакіада Поволжя або спартакіада учнів технікумів.
8
Присвойте ім'я «чемпіонат» офіційному змаганню по якомусь виду спорту. Чемпіонат - найвище звання для спортивного змагання. Але воно може відбуватися на самих різних рівнях - району, міста, області, країни, континенту, світу.
Організація дитячих спортивних змагань - це відповідальний захід, що вимагає серйозної підготовки. Дітям має бути цікаво, вони повинні із задоволенням брати участь у процесі і відчувати себе комфортно. Як правильно організувати змагання і на що звернути особливу увагу?
Вам знадобиться
  • - спортивний інвентар;
  • - звуковий супровід;
  • - призи та дипломи.
Інструкція
1
Підготуйте план змагань. Продумайте всі етапи, церемонію відкриття і нагородження. Прикрасьте спортзал: розвісьте кулі, прапорці та веселі плакати. Обов'язково складіть список дітей, які братимуть участь у змаганнях. Виберіть відповідні для віку естафети. Розробіть систему підрахунку результатів та штрафних балів.
2
Залежно від виду змагань підберіть необхідний спортінвентар - м'ячі, легкі гантелі, скакалки, хала-хупи, мати, міні-ворота. Покладіть інвентар так, щоб його було зручно брати або розставляти при необхідності.
3
Купуйте подарунки та дипломи для нагородження переможців. Подумайте, чи будуть вручатися заохочувальні призи. Приготуйте сувеніри для вболівальників. Організуйте стіл, на якому будуть стояти склянки з водою або соком. Якщо змагання будуть тривалі, можна додати фрукти або сухарики.
4
Подбайте про музичному супроводі. Запишіть улюблені дітьми пісеньки і музику з мультфільмів та кіно. Можна купити диски або використовувати комп'ютер. Подумайте, як будете розважати дітей під час підбиття підсумків.
5
Запросіть людей на ролі ведучого, помічника, судді, відповідального за звук. Краще, якщо це будуть ті, хто має педагогічну освіту. Обговоріть процес змагань, чітко розподіліть обов'язки. Спробуйте разом з помічниками прогнати змагання, щоб визначити приблизний час на їх проведення. Перевірте, чи не занадто складні завдання. Уточніть, чи підходить інвентар, чи немає якихось нестиковок і непродуманих моментів.
6
Обов'язково поставте до відома про змагання всіх батьків. Оголосіть теми змагань. Це необхідно зробити завчасно, щоб діти могли підготуватися. Якщо фінанси дозволяють, можна придбати для маленьких спортсменів футболки з номерами.