Як наносити структурну фарбу. структурні наповнювачі для фарби.

Структурна фарба - це декоративний оздоблювальний матеріал, що володіє багатьма достоїнствами. Завдяки високій паропроникності вона не заважає природній регуляції вологості приміщення і тому використовується для внутрішньої обробки. У той же час ці фарби стійкі до атмосферних впливів і з успіхом застосовуються для прикраси фасадів.
Інструкція
1
Поверхня перед фарбуванням повинна бути сухою і чистою. Якщо є старе лущиться покриття, зніміть його шпателем. Стару міцну фарбу заматіруйте наждачним папером. Якщо на стінах помітні сліди грибка, спочатку видаліть їх механічним способом, потім обробіть поверхню антигрибковою засобом.
2
Оскільки структурні фарби можуть наноситися товстим шаром, вони приховують невеликі нерівності стіни. Великі дефекти попередньо вирівнюється за допомогою шпаклівки.
3
Загрунтуйте поверхню стіни за допомогою валика. У важкодоступних місцях використовуйте кисть. Грунтовка створює захисний шар, завдяки якому фарба економніше витрачається і краще тримається на стіні. Під структурну фарбу можна використовувати акрилові грунти глибокого проникнення.
4
Занадто густу фарбу можете розвести водою або спеціальним розчинником, залежно від її складу. Додайте барвник і ретельно перемішайте. Щоб добитися хорошого прокрашивания, можна в якості фону нанести акрилову фарбу , підібрану в тон основної.
5
Зовнішній вигляд покриття буде залежати від складу структурної фарби, технологічних прийомів її нанесення і робочого інструмента. Щоб отримати ефект «роздряпавши» стін, використовуйте фарби, що містять крупнозернистий наповнювач, тефлонові шпателі, спеціальні терки або гребінці
6
Для більш ніжного візерунка наберіть на шпатель або кисть невелику кількість фарби і нанесіть її на стіну. Змочіть у воді валик з фактурною поверхнею і розрівняйте. Якщо ви обробляєте рівні внутрішні стіни, наносити обробний матеріал можна в один шар вологим валиком. Розмазуйте фарбу спочатку поздовжніми, а потім поперечними рухами.
7
При використанні пістолета-розпилювача перший шар фарби наносите також рухами зверху вниз. Через два-три години нанесіть другий шар поперечними рухами. Слідкуйте за тим, щоб не залишилося непрокрашенних місць. При обробці зовнішніх стін уникайте працювати під прямими променями сонця, при сильному вітрі або дощі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Ow9QRjkRVNY