Як скласти журавля з паперу.

Журавель з паперу - красива і складна на перший погляд фігура орігамі. Однак зробити її не так вже й складно, достатньо строго слідувати інструкції і проявити максимум акуратності і уважності. Журавлик орігамі - символ щастя і благополуччя, так що ця робота не тільки допоможе скоротати вільний час, а й принесе удачу.
Вам знадобиться
  • - квадрат паперу
Інструкція
1
Згадайте бажання і беріться за роботу. Згідно древньої японської легенді, воно обов'язково здійсниться. Розташуйте квадрат паперу на столі у вигляді ромба. Складіть його по горизонтальній діагоналі вниз, а потім вийшов трикутник складіть навпіл справа наліво. Вийшов прямокутний трикутник, верхня сторона якого складається з двох частин, накладених один на одного, а права сторона - місце згину.
2
Зігніть накладену частину трикутника і вставте її з правою стороною, пригладьте рукою. Відведіть новий трикутник вправо, розгорнувши праву сторону більшого трикутника (рис. 4). Розкрийте лівий кут вийшла фігури як вітрило і складіть його всередину, отримавши в результаті ромб, пригладьте рукою місце згину.
3
Розгорніть частина правого трикутника ромба, що виявилася з тильного боку, візьміть вийшла фігуру за правий кут і складіть всередину. Повинен вийти ромб з двох подвійних вертикальних трикутників (рис. 6).
4
Притягніть правий і лівий зовнішні кути ромба до середини згину, пропрасуйте і знову розгорніть. Зігніть верхній кут вниз по лінії, яка утворилася після попереднього кроку і розігніть. Ви отримали нові складки, які потрібні для наступних кроків.
5
Розкрийте нижній кут верхньої частини ромба вгору у вигляді вітрила. Тепер по вертикальних лініях згину вогне бічні сторони вітрила і складіть вгору, отримавши фігуру як на рис. 11. Переверніть фігуру і повторіть процедуру з вітрилом з іншого боку.
6
Зігніть нижню праву «ніжку» фігури, як показано на рис. 13-15, кілька разів в ту і іншу сторону, щоб утворилася складка. Складіть лівий кут ромба з серединою згину. Ліву ніжку фігури загніть по діагоналі вліво і вгору, як показано, це майбутня голова журавля.
7
Зробіть йому дзьоб, зігнувши кінчик вниз. Праву ніжку відігніть назад по горизонтальному згину і відведіть вгору (рис. 19 - пунктир), це - хвіст. Добре зафіксуйте все згини. Журавлик щастя готовий.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=MJfspmA1M_w
Паперовий журавель послужить оригінальним прикрасою інтер'єру і хорошим сувеніром. Виготовлення цієї фігури буде корисно для новачків в «паперовому» ремеслі, оскільки містить в собі безліч прийомів, складових основу збірки різних орігамі.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - ножиці.
Інструкція
1
Візьміть аркуш паперу формату А4 і зріжте край його так, щоб утворився квадрат. Зовнішньою стороною готової моделі буде вгору листа. Складіть аркуш навпіл і гарненько пригладьте місце згину.
2
Потім розгорніть папір і загніть лист в зворотному напрямку. Розгорнувши квадрат в черговий раз, переверніть лист і складіть його по діагоналі. Утворився трикутник. Розгорніть лист і повторіть згинання з іншої діагоналі.
3
Розгорніть лист і покладіть його лицьовою стороною вгору. Зверніть увагу на місця «гірок» і «ярів» на папері, утворених завдяки складанню листа по діагоналі, їх має бути добре помітно. Кути аркуша зберіть разом, «ярки» при цьому повинні один з одним зустрітися.
4
Протилежні сторони вийшла конструкції притисніть. Повинен утворитися квадрат. Покладіть його так, щоб що відкривається сторона виявилася внизу. Правий куточок притягну до центральної складці, поклавши на неї нижню частину кута. Виконайте те ж саме з лівим кутом.
5
Верхній кут зігніть вниз по лінії, що утворилася в результаті попередніх складань куточків. Розгорніть. Нижній кут потягніть у напрямку вгору до складки. Утворіть ківш, вигнувши в зворотну сторону дві бічні складки. Зовнішні сторони ковша притисніть до середини.
6
Переверніть фігуру і повторіть два попередніх кроку. Потім притисніть до середини бічні кути. Знову перевернувши конструкцію, точно так же обробіть кути. Складіть правий кут з лівим, подібно до того, як якщо б ви перегортали книгу. Переверніть виріб і повторіть. Потім потягніть крильця вниз, щоб вони прийняли положення перпендикулярне тулубу журавля .
7
Зігніть куточок-голову вниз. Хвіст і голову потягніть в протилежні сторони до їх збігу з зовнішньої лінією тіла. Щоб фігурка стала об'ємніше, потягніть крила і вдавите спинку.