Як навчити Карелл розмовляти. Як навчить кореллу дівчинку говорити.

Карелл - милі, привабливі, дуже комунікабельні папуги. Вони прекрасно містяться в домашніх умовах, довірливі, легко навчаються і дуже швидко стають ручними. Якщо говорити про їхню здатність говорити, то в лексиконі лідерів по 2-3 десятка слів і найпростіші пропозиції з трьох-чотирьох членів. Карелл прекрасно відтворюють побутові шуми і з дивовижною точністю можуть передавати прості мелодії.
Інструкція
1
Щоб процес навчання проходив більш ефективно, виховуйте свого Карелл з самого раннього віку і в повній ізоляції від інших птахів.
2
Здатність до розмови у всіх особин індивідуальна. Прислухайтеся до звуків, які видає пташеня Карелл. Якщо крім писку ви почуєте ноти і їх поєднання - птах напевно зможе навчитися відтворювати звуки мови.
3
Навчання проводите в певні години дня. Кожен день бажано приділяти птаху по два - три години. Крім цього, завжди, проходячи мимо, звертайте на неї увагу. При цьому достатньо буде назвати ім'я папуги або ж просто сказати «привіт». Під час навчання пернатий повинен знаходитися в клітці.
4
Процес навчання повинен здійснювати одна людина. Робити це він повинен в приміщенні, де крім нього і папуги нікого немає. Присутність ще однієї людини лякає або відволікає птицю.
5
Почніть навчання розмови з розучування однієї мелодії. Насвистуйте її самі або відтворення багаторазово з програвача - Карелл дуже охоче запам'ятовують мелодії. Коли папуга засвоїть мотив, можна спробувати розучити перше слово. Для початкових занять вибирайте слова з голосними «а» або «о» і приголосними - «до», «п», «р», «т».
6
Намагайтеся навчати птицю в ситуативної формі, це набагато ефективніше. Наприклад, даючи корм, завжди повторюйте: «Річчі хоче їсти». Тоді є шанс почути цю фразу від вашого вихованця в той момент, коли він буде голодний за відсутності корму.
7
Карелл швидше заучують слово, якщо з ним пов'язана певна емоція. Повторюйте слова і вирази з ніжністю та іншими емоціями, уникайте монотонності. Неодноразове повторення - запорука успіху в розвитку здатності папуги Карелл до імітації слів. Постійно розмовляйте з птахом, це призводить до збільшення її словникового запасу.
Корисна порада
Перш ніж навчати Карелл мелодії або висловом подумайте, чи готові слухати їх з вуст вашого вихованця регулярно.