Як правити небезпечну бритву. зробити ручку небезпечної бритви.

Редагування не заточує лезо, а вирівнює вістрі металу бритви. Регулярна правка дозволить бритві довше зберігати гарну якість роботи. Використовувати небезпечну бритву можуть далеко не всі, але це вміння може стати в нагоді в житті.
Вам знадобиться
  • - ремінь для правки;
  • - тканина;
  • - мелкодисперсная абразивна паста.
Інструкція
1
Підберіть відповідний ремінь, щоб процес правки був більш зручним і ефективним. Новачкам підійде найдешевший або старий і непотрібний пояс. Необережними і невмілими діями багато дряпають і ріжуть поверхню ременя, приводячи його в непридатність.
2
Скористайтеся спеціальними поясами з волової шкіри або юфти, коли ви натренуєтеся на простому ремені і освоїте весь процес редагування небезпечної бритви. Юхта м'який матеріал, тому процес роботи на ній більш зручний і плідний. Тканина для правки візьміть будь-яку.
3
Купуйте спеціальну пасту. Для бритви з вуглецевої сталі підійде паста жовтого кольору, до того ж вона доглядає за поверхнею ременя з юхти. Жовту пасту можна замінити білою або чорним олівцем з пасти, який зазвичай йде в комплекті разом з червоним олівцем.
4
Для леза з нержавіючої сталі візьміть червону пасту. Вона буде витрачатися більш ощадливо, коли ви будете правити бритву з цього матеріалу. Досить буде одного застосування раз на півроку. Попросіть консультацію в магазині або подивіться інструкцію, що додається до бритви або пастам.
5
Зібравши всі необхідні матеріали, приступайте до самого процесу правки. Займатися нею бажано перед кожним голінням, а не після нього. Інакше у вас є шанс пошкодити лезо бритви.
6
Приготуйте відріз матеріалу. Найчастіше правлять тільки за допомогою ременя, але за правилами спочатку потрібно скористатися тканиною. Якщо ви вирішили взяти льон, ви повинні натерти його звичайним крейдою. У цьому випадку крейда буде служити дрібним абразивом. На тканину з інших волокон нічого не наносите.
7
Туго натягніть тканину. Візьміть бритву за гомілку або ручку, ваші пальці не повинні торкатися леза. Покладіть бритву на тканину так, щоб вістря цілком лежало на поверхні матеріалу, а тупа частина леза була злегка піднята. Ведіть бритву по тканині гострою частиною назад. Коли досягнете краю матеріалу, переверніть лезо. Проведіть бритву таким чином 15 разів.
8
Проробіть правку небезпечної бритви шкіряним ременем, дійте точно так само, як і у випадку з тканиною. Тільки пояс потрібно змастити пастою, а лезо провести 50 раз в двох напрямках.