Як відключити пінг.

Функцією пінга прийнято іменувати перевірку доступності інтернет ресурсів методом відправки пакета певного розміру на використовуваний хост і вимірювання часу повернення даних. Відключення даної функції зазвичай виявляється потрібним при грі в мережеві ігри для скорочення часу можливих затримок.
Інструкція
1
Відкрийте головне меню операційної системи Windows для здійснення процедури повного відключення пінга і перейдіть в пункт «Панель управління».
2
Розкрийте посилання «Брандмауер Windows» і перейдіть на вкладку «Розширені" діалогового вікна брандмауера.
3
Натисніть кнопку ICMP Settings і зніміть прапорець на полі Allow incoming echo request.
4
Підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK або скористайтеся спеціалізованої вбудованої утилітою IPSec для блокування всіх вхідних і вихідних пінг пакетів (для Windows XP).
5
Розкрийте діалог «Виконати» і введіть значення mmc у полі «Відкрити».
6
Натисніть кнопку OK, щоб підтвердити виконання команди і розкрийте меню File верхній панелі інструментів вікна програми.
7
Вкажіть команду Add/Remove Snap-in і додайте оснастку IP Security and Policy Management.
8
Застосуйте прапорець на полі Local computer і завершите роботу майстра натисканням кнопки Close.
9
Підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK і викличте контекстне меню рядка IP Security Policies в лівій області консолі кліком правої кнопки миші.
10
Вкажіть команду Manage IP filter Lists and Filter Actions і виберіть пункт All ICMP Traffic в діалоговому віконці.
11
Переконайтеся в правильності використовуваних фільтрів в новому діалоговому вікні і перейдіть на вкладку Manage Filter Actions.
12
Пропустіть перше вікно натисканням кнопки Next і введіть значення Block в рядку Filter Action Name наступного діалогового вікна.
13
Підтвердіть свій вибір натисненням кнопки Next і застосуйте прапорець на полі Block в новому діалоговому вікні.
14
Натисніть кнопку Next і завершите роботу діалогу Manage IP Filter Lists and Filter Actions натисканням кнопки Close.
15
Викличте контекстне меню рядка IP Security Policies в консолі ММС кліком правої кнопки миші і вкажіть команду Create IP Security Policy.
16
Натисніть кнопку Next в першому діалоговому вікні майстра створення політик і введіть значення Block Ping в рядок Name наступного вікна.
17
Підтвердіть свій вибір натисненням кнопки Next і зніміть прапорець на полі Activate the default responce rule в наступному вікні.
18
Натисніть кнопку Next і застосуйте прапорець на полі Edit Properties завершального вікна майстра.
19
Підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки Finish і натисніть кнопку Add у вікні створюваної політики IPSec.
20
Підтвердіть виконання команди натисканням кнопки Next і застосуйте прапорець на полі This rule does not specify a tunnel в наступному вікні.
21
Натисніть кнопку Next і застосуйте прапорець на полі All network connections в новому вікні.
22
Повторіть натискання кнопки Next і застосуйте прапорець на полі All ICMP Traffic і натисніть кнопку Next.
23
Застосуйте прапорець на полі Block у наступному вікні та підтвердіть свій вибір натисненням кнопки Next.
24
Викличте контекстне меню створеної політики кліком правої кнопки миші у вікні консолі MMC і вкажіть команду Assign.
Функція «пінг» дозволяє перевіряти доступність інтернет ресурсів шляхом відправки на використовуваний хост будь-якого пакету даних з урахуванням часу повернення. Відключити її можна, наприклад, під час мережевої гри, коли потрібно скоротити на сервері час можливих затримок.
Інструкція
1
Запустіть головне меню Windows, відкрийте «Панель управління». Клацніть по значку «Брандмауер Windows» і розкрийте вкладку «Розширені» в діалоговому вікні брандмауера. Клікніть ICMP Settings і навпроти рядка Allow incoming echo request зніміть прапорець.
2
Натисніть «Виконати» і в полі «Відкрити» введіть mmc, клікніть клавішу введення. Перейдіть на «Файл» - «Add/Remove Snap-in» і відзначте прапорцем поля IP Security and Policy Management і Local computer, після чого виконайте вихід, натиснувши кнопку Close.
3
Викличте вікно налаштувань IP Security Policies, натиснувши правою кнопкою в лівому стовпчику консолі. Скористайтеся функцією Manage IP filter Lists і All ICMP виберіть Traffic у вікні.
4
Перейдіть до вкладки Manage Filter Actions, клікніть по клавіші Next і навпроти рядка Filter Action Name вкажіть Block. Натисніть Next і виконайте ту ж саму операцію в розпочатому далі діалоговому вікні. Клікніть Close, завершивши роботу діалогу.
5
Скористайтеся командою Create IP Security Policy у спеціальному контекстному меню. Викличте його, клікнувши правою клавішею по лівому стовпчику. Пропустіть перше вікно налаштувань «Майстра створення політик», а в другому введіть Block Ping в рядку Name. Натисніть Next і зніміть галочку навпроти Activate the default responce rule. Перейдіть до завершального вікна і зніміть прапорець навпроти Edit Properties. Застосуйте вибрані зміни, натиснувши кнопку Finish.
6
Оберіть параметр Add у вікні IPSec. Натисніть Next і навпаки All network connections застосуйте прапорець. Перейдіть до наступного вікна за допомогою клавіші Next і задійте функцію All ICMP Traffic. Далі включите Block і підтвердіть зроблений вибір. Клікніть правою кнопкою по контекстного меню створеної політики в консолі MMC і виберіть команду Assign. Тепер визначення пінга системою буде відключено.