Як розшифрувати хеш. розшифрувати код md5 hash онлайн.

Хеш - рядок коду фіксованої довжини, отримана шляхом хешування (шифрування) вихідної рядки даних. Хешування зазвичай застосовується для шифрування конфіденційних даних, при цьому використовуються різні алгоритми шифрування. Іноді може виникнути необхідність розшифровки хеша - наприклад, якщо ви забули свій пароль.
Інструкція
1
При шифруванні даних використовуються різні алгоритми: md4, md5, mysql та ін. Найбільш часто використовуваним є алгоритм md5 різних варіантів. Приклад перекладу тексту в хеш ви можете подивитися тут: http://mainspy.ru/shifrovanie_md5. Введіть в поле будь-яке слово, натисніть кнопку « Хеш md5», і ви отримаєте зашифровану рядок. Наприклад, слову «людина» відповідає хеш e3447a12d59b25c5f850f885c1ed39df.
2
Намагатися зламати алгоритм хеша марно, тому розшифровка зводиться до методу брутфорса - «грубої сили». Тобто закодоване слово просто підбирається шляхом порівняння. Програма, що здійснює підбір слів, порівнює їх хеши з тим, який треба розшифрувати. Якщо вдається знайти збіг, хеш розшифрований.
3
Якщо вам треба розшифрувати хеш, скористайтеся спочатку одним з безкоштовних онлайн-сервісів, які здійснюють подібну розшифровку. Наприклад, цим: https://hashcracking.ru/index.php. Даний сервіс зручний тим, що в його базі є і хеши слів російською мовою. Пройдіть по посиланню, введіть наведений вище хеш у відповідне поле. Натисніть Enter, ви побачите розшифровку хеша.
4
Подібних сервісів в мережі досить багато, але в тому випадку, якщо згадати пароль з їх допомогою не виходить, скористайтеся спеціалізованою програмою - наприклад, PasswordsPro. Програма має кілька варіантів підбору, від самого швидкого - на прості паролі на зразок 123, 121 212 і т.п., до перебирання величезної кількості можливих комбінацій. В останньому випадку розшифровка може тривати не один день (залежить від потужності комп'ютера).
5
Для розшифровки хеша ви можете скористатися програмою John the Ripper. Єдиний недолік програми в тому, що воно працює з командного рядка.
Разом з поширенням персональних комп'ютерів розширюється і коло людей, стурбованих збереженням таємниці приватної інформації. Мова може йти як про свою персональної інформації, так і про інформацію інших людей, які довіряють відомості про себе, наприклад, інтернет-сервісам. Тому з кодуванням і розкодуванням текстів все частіше доводиться мати справу людям, дуже далеким від професії Джеймса Бонда.
Інструкція
1
Якщо рядок зашифрована з використанням функції мови PHP base64_encode, то для розкодування використовуйте функцію base64_decode. Саме ця пара вбудованих функцій застосовується найчастіше для збереження та звірки паролів та інших приватних даних у веб-програмуванні. Щоб розшифрувати текст вам не обов'язково вміти програмувати і мати можливість запускати php-скрипти, скористайтеся будь-яким онлайн-сервісом, призначеним для цієї мети. Наприклад, введіть зашифровану рядок в текстове поле на сторінці http://tools4noobs.com/online_php_functions/base64_decode і натисніть кнопку з написом Base 64 decode, розміщену під ним. Розшифровка з'явиться відразу ж, без відправки даних на сервер.
2
До закодованої невідомим способом рядку можна спробувати застосувати яку-небудь із спеціалізованих програм-декодувальник. Найвідомішим додатком цього типу серед російськомовних користувачів комп'ютерів продовжує залишатися проста і безкоштовна програма «Штірліц». Її без зусиль можна знайти і завантажити в мережі, а установки цей декодировщик не вимагає - програму можна запускати подвійним клацанням відразу після збереження в комп'ютер. «Штірліц» намагатиметься розкодувати введений вами текст з використанням найбільш поширених алгоритмів шифрування - base64, binhex, uuencode, xxencode, BtoA.
3
Іноді текст зовсім не потребує дешифрування, навіть якщо виглядає нечитабельним набором символів. Можливо, він просто був набраний з використанням іншої таблиці кодування символів. Щоб привести відображення такого тексту до нормального вигляду достатньо змінити кодування сторінки - така функція є в будь-якому сучасної браузері або поштовій програмі. Вміє це робити і описана в попередньому кроці програма «Штірліц».