Як зробити антену стільникового телефону. Як зробити антену до мобільного телефону.

Ви можете значно збільшити радіус дії свого стільникового телефону за допомогою виносної спрямованої GSM-антени. Її можна успішно використовувати у віддаленому заміському будинку, на дачі, а також в польових умовах.
Вам знадобиться
  • - провідники;
  • - стеклотекстолит;
  • - діелектрик;
  • - коаксіальний кабель;
  • - перехідник.
Інструкція
1
Зберіть зиґзаґоподібну антену для стандарту GSM, використовуючи вісім провідників довжиною 80 міліметрів, які утворюють два осередки у вигляді ромба. Для виготовлення антени скористайтеся наданою схемою. Провідники, які збуджуються в точках А і Б, складають синфазну антену ю решітку, що складається з чотирьох вібраторів. Максимуми струму знаходяться в кутах (П), а також на точках харчування. Антена характеризується лінійної (вертикальної) поляризацією.
2
Збільште спрямованість антени за допомогою рефлектора, який відображає падаючу на нього енергію в сторону полотна антени. Він повинен розташовуватися на відстані сорока п'яти міліметрів від полотна. Для виготовлення полотна і рефлектора використовуйте односторонньо фольгований склотекстоліт, бажано марки СФ-1, його товщина повинна становити від одного до півтора міліметрів. Полотно виріжте по контуру осередків.
3
Просвердлите отвори в точках, розташованих до вершин осередків полотна, а також в рефлекторі. Пригвинтите їх до стійок, позначеним на схемі цифрою 3, за допомогою гвинтів. При конструюванні антени зробіть стійки з будь-якого діелектрика, наприклад, оргскла.
4
Просвердлите всередині стійок з кожного боку отвори діаметром від 2,4 до 3,2 мм, глибиною 1см. Припаяйте до точки б центральний провідник коаксіального кабелю для живлення антени, його хвилеве опір повинен складати 50 Ом. До точки А повинна бути припаяна оплетка.
5
Прокладіть кабель уздовж вібраторів, виведіть їх через нульовий потенціал полотна. Припаяйте його лудженим проводом до вібратора і закріпіть на стійці. Потім виведіть його через отвір екрана. Припаяйте до кінця фідера роз'єм FME 740, до нього пригвинтите перехідник, його можна придбати в салоні стільникового зв'язку.