Як зв'язати тапочки для собак.

Маленьким собакам знадобиться взуття не тільки на прогулянці, але і вдома. Хоч вдома не так холодно, але в тапочках все-таки тепліше ... До того ж маленький франт буде виглядати в них дуже затишно, звичайно, тільки в тому випадку, якщо тапочки його не дратують.
Вам знадобиться
  • - 30 г цвітної і 10 г чорної пряжі (250м/100 г) на розмір підошви 4х5 см;
  • - чотири спиці (№2,5), швейна голка;
  • - 1 м атласної стрічки, гумова нитка.
Інструкція
1
Зв'яжіть зразок, щоб визначити щільність в'язання: наберіть на спиці 24 петлі і зв'яжіть гумкою 1Х1 30 рядів, полотно має вийде розміром 10Х10 см. Наберіть 18 петель подвійний ниткою і зв'яжіть 32 ряду, полотно - 10Х10 см.
2
Виміряйте довжину і ширину підошви (тут - 5 см або 16 рядів; 4 см або 7 петель); висоту носка тапочок (1,5 см або 4 ряди); висоту тапочок (4 см або 12 рядів); обхват лапки по верхньому краю тапочок (12 см або 36 петель); відстань від носка до халяви (2 см або 6 рядів).
3
Почніть в'язання з підошви, вона робиться хусткової в'язкою. Наберіть чорної пряжею в дві нитки 7 петель і зробіть два ряди, в третьому - додайте по одній петлі з кожного боку, потім продовжуйте полотно до шістнадцятого ряду. В шістнадцятому ряду пров'яжіть з кожного краю дві петлі разом і в наступному закрийте петлі.
4
Зв'яжіть халяву: перші два ряди в'яжіть хусткової в'язкою. Наберіть кольоровою ниткою по краю підошви на першу і третю спиці по 6 петель (п'ята і носок), на другу і четверту - по 8 петель (бічні частини). У другому ряду зв'яжіть п'яту і носок, додавши по 3 петлі, до бічних частинах додайте по 4 петлі.
5
В'яжіть далі гумкою 1Х1 чотири ряди (висота носка). Потім виконайте передню частину тапочок: зв'яжіть на спиці, де знаходяться петлі носка, 6 рядів (відстань від носка до халяви) хусткової в'язкою. Кожну останню петлю на «носочной» спиці пров'язуйте разом з першою петлею зі спиці бічній частині (у першому ряду - лицьова, у другому - виворітного) і залишайте на «носочной» спиці, потім повертайте в'язання.
6
Продовжуйте в'язати халяву на чотирьох спицях (на кожній - по 9 петель після виконання носка) гумкою 1Х1 ще 8 рядів і закрийте петлі. Для того щоб Гапочка не звалюються, настьогайте халяву гумовою ниткою. Розріжте атласну стрічку навпіл і пришийте за серединки ззаду на халяву.
Навіть у побуті жінка повинна виглядати привабливою. Домашній одяг і взуття - це не тільки речі, в яких затишно, а й ті, в яких вас постійно бачать ваші близькі. Здивуйте своїх рідних красивими в'язаними тапочками.
Вам знадобиться
  • - нитки 2 кольорів;
  • - гачок.
Інструкція
1
Прості, але ошатні домашні тапочки можна пов'язати гачком. Почніть з підошви. Наберіть ланцюжок з 23 повітряних петель + 1 петлю для підйому.
2
Тепер обв'язуйте вийшла ланцюжок з обох сторін стовпчиками з одним накидом, для заокруглення пров'язуючи в крайніх петлях по 6 стовпчиків з накидом.
3
Щоб виділити мисок і п'яту, 17 петель пров'яжіть стовпчиками з накидом, 6 - стовпчиками без накиду.
4
З першого стовпчика без накиду, де починається п'ята, наберіть 3 повітряні петлі для підйому. Тепер обв'яжіть п'яту тапочки стовпчиками з одним накидом: петля в петлю. Довяжіте ряд до кінця.
5
Поміняйте колір нитки. Знову починайте обв'язувати п'яту стовпчиками з одним накидом. Для заокруглення миска посередині пров'яжіть 2 петлі разом. Закінчите ряд.
6
У наступному, 7 ряду, знову поміняйте колір нитки, в'яжіть стовпчиком з одним накидом. Зробіть зменшення на п'яті, провязав дві петлі разом.
7
В'яжіть 8 ряд аналогічно шостому - поміняйте нитку і на миска пров'яжіть дві петлі разом. Виріб починає набувати форму тапочки.
8
Останній ряд пров'яжіть іншою ниткою стовпчиком без накиду. Зменшіть 3 петлі на миска і 1 на п'яті. Завершіть роботу.
9
Тепер приступайте до прикраси тапочки. Для цього найкраще підійдуть в'язані елементи, наприклад, квіти. З тих ниток, якими ви в'язали виріб, зробіть кілька простих квіток. Зв'яжіть ланцюжок з 5 повітряних петель. Замкніть її в кільце. Обв'яжіть його наступним чином: виконайте 1 стовпчик без накиду, потім 2 стовпчики з одним накидом, 1 стовпчик з двома накидами, 2 стовпчики з одним накидом, стовпчик без накиду, напівстовпчик. Вийшов один пелюстка. Таким же чином зв'яжіть ще дві пелюстки. Зробіть 3 квітки.
10
Зв'яжіть серединки для квітів. Відріжте приблизно 10 см нитки іншого кольору. Відступите 2 см від її кінця, наберіть ланцюжок з 3-4 повітряних петель, обв'яжіть їх напівстопчиком.
11
Вставте тичинки в готові квіти. Закріпіть їх на тапочці. З виворітного боку зав'яжіть вільні кінці нитки від серединок. За допомогою голки і нитки закріпіть пелюстки квітів на тапочці.
Корисна порада
Щоб п'ята була міцніша, під час її в'язання додайте додаткову ніть.Вместо в'язаних тичинок можна пришити намистини.