Як малювати ананас.

Прелесть і зручність малювання такого фрукта, як ананас , полягає в тому, що будь-яких певних правил немає. А пропорції і досить вільні плавні лінії цього екзотичного фрукта дозволяють впоратися з таким завданням навіть дитині.
Вам знадобиться
  • Лист паперу, м'який олівець, фарби і пензлі.
Інструкція
1
Визначте, в якій частині паперового полотна розміщуватиметься зображення. Для того щоб згодом малюнок виглядав гармонійним, враховуйте співвідношення розмірів майбутнього ананас а з розмірами аркуша паперу. Занадто маленький ананас , намальований в кутку, виглядатиме недоречно. Тому в першу чергу слід позначити центр листа.
2
Окресліть контур екзотичного плода, поки без листя. Він повинен являти собою овал. Якщо ви хочете надати своїй картині максимально реалістичний вигляд, то варто звернути увагу, що сторони овалу не повинні бути ідеально рівними. Верхня частина овалу повинна бути трохи вже, ніж його підставу, яка знизу виглядає злегка приплющеним.
3
Расчертите контур ананас а по діагоналі нерівними, злегка увігнутими дугами, які повинні утворювати ромби. В результаті ви отримаєте зображення, що нагадує лусочки ананас а.
4
Приступайте до зображення листя. Враховуйте, що чим ассиметрична по відношенню один до одного будуть розташовуватися листочки, тим природніше буде виглядати малюнок. Кожен листочок ананас а являє собою довгастий трикутник, з загнутої вершиною. Будова листяної частини ананас а в деякому роді нагадує собою будова їли. Промальовувати кожен листочок один за іншим так, щоб їх підстави заходили один на одного. Малюйте листя не тільки по верхньому контуру ананас а, але і трохи нижче, заповнюючи верхню частину овалу.
5
Прорисуйте в кожному ромбі, в самому верхньому куті по колючці у вигляді гострого трикутника небезпідставно і з нерівними сторонами.
6
Прикрасьте готове зображення кольоровими фарбами.
Зверніть увагу
Листя ананаса біля основи свого зростання трохи світліше, ніж в середині листяної частини.
Корисна порада
прикрашаючи ананас, використовуйте техніку плавного переходу з одного кольору в інший. Таким чином ви зможете отримати найбільш природне зображення.