Як побудувати соціальну мережу.

Розкручена соціальна мережа - відмінне місце для реклами та самореалізації. Інформація поширюється швидко, рекламні місця дороги, а аудиторія величезна. Але перед тим як почати шлях до успіху, соціальну мережа потрібно побудувати.
Вам знадобиться
  • - сервера;
  • - робочий персонал;
  • - гроші.
Інструкція
1
У першу чергу потрібно визначити, чим ваша соціальна мережа буде відрізнятися від вже існуючих аналогів. Навряд чи чиюсь увагу приверне ідея знати всіх своїх сусідів по будинку, а не тільки по майданчику (хоча й такі мережі вже є). До того ж врахуйте, що не всі люди охоче діляться інформацією про себе в мережі. Подумайте, яка група населення вам потрібна в першу чергу. Найпростіше йдуть на контакт підлітки та студенти. Вони більше часу проводять в інтернеті і простіше діляться інформацією. Охочіше здійснюють покупки через інтернет.
2
Хостинг. Одна з найважливіших частин підприємства - майданчик для розміщення інформації вашого сайту. Хостинг вибирають залежно від операційної системи і передбачуваних функцій майбутнього проекту. Можливо, вам доведеться придбати сервер або кілька серверів, об'єднаних в кластер.
3
Придбайте домен другого рівня. Це вимагатиме від вас деяких вкладень і розуміння суті питання. Домен - це унікальне ім'я сайту. Ваше місце в глобальній мережі. Підберіть благозвучне і коротку назву. Ідеально, якщо адреса сайту буде легко запам'ятовується. Тобто краще всього, якщо доменне ім'я буде не довше 3-4 символів, як наприклад, vk.ru. Візьміть до уваги, що в даний час можна придбати доменне ім'я російською мовою. Воно буде виглядати так: ім'я-вашого-сайта.рф.
4
Програмне забезпечення. Тут вам будуть потрібні професійні художники і програмісти, які втілять вашу ідею в життя. Оболонка сайту повинна бути, перш за все, зручною для майбутнього користувача. Як правило, стандартна соціальна мережа має наступні блоки: особиста сторінка, фотоальбоми, аудіо та відеозаписи, замітки, чат, суспільства або клуби. Не забудьте, так само про розваги. Багато флеш-ігри можна придбати на партнерських умовах у видавця.
5
Реклама. Соціальну мережа , наскільки б хороша вона не була в задумці, потрібно ще й розкрутити. У цьому вам допоможе контекстна реклама і банери на великих, відвідуваних сайтах. Зверніться до професіоналів, щоб розширити аудиторію.
Зверніть увагу
Зараз у відкритому продажі є готове програмне забезпечення для створення і управління соціальними мережами. Але, якщо ви задумали всерйоз зайнятися таким бізнесом, вирішите що вам вигідніше - власні працівники або готовий пакет програм.