Як прописати маршрути DIR-300.

Маршрутизатори та роутери з підтримкою мережі Wi-Fi зазвичай використовують для створення власних бездротових точок доступу. Для правильної роботи цих пристроїв іноді необхідно самостійно задати маршрути для конкретного мережевого адаптера.
Вам знадобиться
  • Мережевий кабель.
Інструкція
1
Після установки Wi-Fi маршрутизатора підключіть до нього стаціонарний комп'ютер через порт LAN. Настройку точки доступу краще виконувати через кабельне з'єднання, а не через канал Wi-Fi. Увімкніть маршрутизатор і комп'ютер. Зачекайте, поки завершиться завантаження обох пристроїв.
2
Відкрийте web-браузер на комп'ютері і введіть IP-адресу маршрутизатора. У випадку з пристроєм D-Link DIR 300 необхідно ввести 192.168.0.1. Натисніть клавішу Enter і дочекайтеся запуску web-інтерфейсу обладнання.
3
Введіть логін і пароль. При першому включенні маршрутизатора заповніть обидва поля словом admin. Відкрийте меню WAN. Виберіть тип протоколу передачі даних і введіть параметри, необхідні для підключення пристрою до інтернету. Краще заздалегідь підключіть кабель провайдера до каналу WAN. Це дозволить швидко оцінити працездатність з'єднання.
4
Після налаштування з'єднання з сервером перейдіть в меню Wi-Fi. Створіть власну бездротову точку доступу. Виберіть параметри, з якими можуть працювати ваші мобільні комп'ютери, стільникові телефони. Заздалегідь уточніть підтримувані типи мережі (802.11 b, g, n) і варіанти шифрування даних (WEP, WPA, WPA2).
5
Перезавантажте пристрій після завершення налаштувань. Підключіть всі комп'ютери до портів LAN або бездротової точки доступу. Відкрийте web-інтерфейс маршрутизатора і перейдіть в меню Routing. У перше поле запропонованої таблиці введіть IP-адресу мережного адаптера комп'ютера або ноутбука.
6
У друге поле введіть IP-адресу кінцевого сервера, наприклад потрібного локального ресурсу. Третє поле заповніть міський підмережі. У четвертому полі вкажіть шлюз, через який створюється даний маршрут. Це може бути IP-адресу вашого маршрутизатора або іншого локального комп'ютера. Збережіть налаштування. Перезавантажте маршрутизатор.