Як побудувати таунхаус.

В будь-якому місті є ділянки з будинками (старими) і з усіма необхідними комунікаціями. Придбати в складчину подібну ділянку і побудувати там кілька таунхаусів цілком непоганий варіант вирішення квартирного питання. Адже таке житло обійдеться набагато дешевше.
Вам знадобиться
  • - земельну ділянку;
  • - свідоцтво про право власності;
  • - проект;
  • - будівельні матеріали;
  • - гроші .
Інструкція
1
Організуйте ДНП або ДНТ (дачне некомерційне партнерство і товариство), для цього знадобиться не менше трьох власників.
2
Знайдіть відповідний земельну ділянку. Перевірте, чи дозволено на даній ділянці індивідуальне або дачне будівництво. Після оформлення покупки візьміть свідоцтво, яке засвідчує право власності. Ділянка без комунікацій коштуватиме дешевше.
3
Проведіть топос'емку придбаної ділянки. Вивчіть структуру грунту і рівень води, що знаходиться в ньому. Вартість такої роботи залежатиме від того, де знаходиться ця ділянка, і від того, чи є до нього під'їзди.
4
Складіть проект будинку, який плануєте побудувати. А також проект забудови всієї предлежащей території. Шукайте для цього ліцензовану фірму. В складає проект неодмінно повинні бути архітектурний і конструктивний розділи і враховані всі інженерні мережі. Узгодьте його в управлінні архітектури. У місцевому самоврядуванні отримаєте дозвіл на будівництво.
5
Підведіть до ділянки електрику, воно знадобиться для роботи електричного обладнання при проведенні будівельних робіт. Можна підключити електроживлення за тимчасовою схемою (наприклад, від сусідів).
6
Проведіть всі необхідні комунікації (септик, воду, газ). Для цього зверніться із заявкою до відповідних інстанцій про виділення потужностей. Облгаз, служби, обслуговуючі електромережі і пр. Облгаз відправить запит в організацію, яка здійснить буріння свердловин.
7
Почніть будівництво з фундаменту. Його тип і необхідні матеріали повинні бути визначені розрахунками, зробленими після топографічного дослідження.
8
Виберіть матеріали для будівництва будинку. Стіни можуть бути зібрані з піноблоків, цегли або колод. Кращим рішенням є моноліт, але він дорожче інших варіантів.
9
Знайдіть підходящий матеріал для даху. Дешевше буде шифер і металочерепиця. Більш екологічний варіант - натуральна черепиця.
10
Отримайте висновок БТІ по закінченні будівництва. Оформіть акт по вводу будинку в експлуатацію. Це робиться в органах місцевого самоврядування.
Зверніть увагу
переступати до будівництва лише тоді, коли у вас оформлено свідоцтво на право власності.
Корисна порада
Коли будете вибирати будівельників для майбутнього будинку, обов'язково подивіться рекомендації та портфоліо. Поговоріть з попередніми замовниками. Це необхідно для того, щоб знайти хороших і відповідальних будівельників.