Як заблокувати зарплатну карту. Як дізнатися номер рахунку за номером зарплатної карти альфа-банк.

В даний час багато роботодавців практикують видачу заробітної плати шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок співробітника. Якщо працівник втратив зарплатну пластикову карту , зіпсував, залишив в банкоматі або інше, то він може її заблокувати. Проробити цю процедуру можна кількома способами.
Вам знадобиться
  • - мобільний телефон;
  • - інтернет;
  • - комп'ютер;
  • - паспорт;
  • - реквізити зарплатної картки;
  • - договір з банком.
Інструкція
1
Зателефонуйте в службу підтримки. Для дзвінків по Росії існують безкоштовні номери (у кожного банку свій телефон). Повідомте оператору про те, що ви бажаєте заблокувати зарплатну картку. Роз'ясніть причину, по якій необхідно це зробити. Скажіть свої персональні дані, включаючи реквізити паспорта, а також номер картки, номер розрахункового рахунку і кодове слово, яке ви вигадали при укладанні договору з банком. Після вказівки відомостей ваша пластикова карта буде заблокована банком.
2
Якщо у вас підключена послуга мобільного банку (а в даний час більшість користувачів карт користуються таким нововведенням), відправте смс-повідомлення на безкоштовний номер, з якого вам приходять повідомлення про рухах грошових коштів на рахунку.
3
Текст sms повинен складатися з останніх п'яти цифр номера зарплатної картки, коду блокування (якщо ви втратили карту , впишіть 0, якщо вона вкрадена, поставте 1, якщо ви залишили пластикову картку в банкоматі ( коли ви ввели неправильно ПІН-код три рази, карти автоматично блокується і залишається в картоприймач), якщо з вашою карткою відбулися інші випадки, що не належать до вище перерахованих, вкажіть 3). Зазначені відомості можуть розділятися пропуском, гратами або зірочкою.
4
Ви можете заблокувати пластикову карту через інтернет. Для цього зареєструйтесь на сайті банку, в якому заведена картка. Пройдіть ідентифікацію після того, як на ваш номер телефону прийде смс з паролем для входу, з підказки оператора служби підтримки, які уточнить необхідну інформацію і проконсультує вас.
5
Після підключення «онлайн» -послуги вам слід перейти за посиланням, яке служить для блокування карти. Відправте смс з мобільного телефону, за номером якого ви використовуєте послугу мобільного банку, зі словом «пароль», яке може бути вписано росіянином чи латинськими буквами.
6
У відповідному повідомленні вам пришлють набір символів. Їх слід ввести в потрібному полі на сайті банку розділу блокування. Виберіть код блокування. Протягом декількох хвилин вашу зарплатну картку заблокують.
7
Якщо у вас немає можливості зателефонувати, відправити смс або підключитися до інтернету, прийдіть в банк, де зареєстрована ваша картка. Повідомте банківському працівнику своє бажання про блокування зарплатної карти. Напишіть заяву, бланк якого вам видасть співробітник банку. Скажіть кодове слово, вкажіть в заяві реквізиті карти (її номер, номер особового рахунку), свої персональні дані, реквізити паспорта. Поставте підпис, дату. Банківський службовець повідомить вам, протягом якого періоду ваша карти буде заблокована.