Як продати автобус.

Специфіка інвестицій в автотранспорт полягає в тому, що навіть недовго експлуатований автобус продається дешевше нового. Ціна продажу може перевищувати первісну вартість у разі масштабного тюнінгу. При відсутності такого ваша задача - не дати ціною значно знизитися.
Вам знадобиться
  • - консультація автомеханіків;
  • - ремонт (за потребою);
  • - фото автобуса;
  • - друковані та електронні оголошення.
Інструкція
1
Щоб продати автобус , чітко розплануйте свою діяльність у двох напрямках: займіться передпродажною підготовкою і розміщуйте інформацію про пропонований автобус е в різних джерелах.
2
Проконсультуйтеся з автомеханіками з приводу стану вашого транспортного засобу. Дізнайтеся, які дефекти і неполадки маються у нього на сьогоднішній день. Подумайте, які з них вигідніше усунути самому, а які залишити, знизивши ціну.
3
Питання про необхідність косметичного ремонту також є предметом ретельних роздумів. Більшість ваших потенційних покупців - досвідчені водії, для яких важливий пробіг і вік машини. На красу внутрішнього оздоблення вони звернуть увагу в останню чергу. Тому робити ремонт слід тільки при наявності серйозних вад (відсутність одного або декількох сидінь, тріщини на стеклах і т.д.).
4
Не намагайтеся приховати від покупця значні дефекти. Він все одно дізнається про них при проведенні огляду перед покупкою. І тоді постраждає ваша ділова репутація.
5
Виходячи з ринкової вартості даної моделі, її віку і технічного стану, а також витрат на ремонт, встановіть ціну продаваного автобус а.
6
Потім розміщуйте оголошення в різних джерелах (в інтернеті, в газетах, на дошках оголошень, на самому автобус е).
7
У назві відобразіть, для якого виду перевезень він призначений (міжміських або міських). Обов'язково вкажіть вік машини, пробіг, стан. Бажано вставити в оголошення фото.
8
Якщо автобус відносно новий, і до вас у нього був лише один власник, обов'язково впишіть цю інформацію в основний текст. Це приверне увагу потенційних покупців.
9
Досвідчені водії, які набувають автобус б/у для роботи, цікавляться про те, які рейси і по яких дорогах він раніше виконував. Великим попитом користуються автобус и, виконували сезонні міжміські рейси по федеральній трасі з хорошим покриттям.
Необхідність в заміні і оновленні автопарку змушують підприємців продавати застарілі автобуси. Щоб зробити це з максимальною для себе вигодою, доводиться прикладати багато зусиль. Найчастіше багато не знають навіть, з чого почати і як діяти. У підсумку техніку доводиться реалізовувати за ціною, нижчою, ніж планувалося раніше.
Інструкція
1
Проведіть передпродажну підготовку автобуса. Це важливо! Зовнішній вигляд підсвідомо підкаже майбутньому покупцеві про те, що ви дбали і стежили за своєю технікою. Вимийте кузов, салон, двигун, днище. Усуньте дрібні недоліки, впадають в очі. Але не перестарайтеся - підфарбовані ділянки кузова викличуть підозри, що машина іржава або бита.
2
Зберіть усі необхідні документи на реалізований автобус. Якщо необхідно, відновіть відсутні. Проведіть технічну діагностику і візьміть довідку про його технічний стан. Це допоможе аргументовано довести потенційному покупцеві, що машина знаходиться саме в тому стані, який ви заявляєте. Оцініть транспортний засіб у незалежного оцінювача, щоб мати можливість встановити реальну ціну продажу.
3
Продумайте, як ви будете показувати автобус потенційним покупцям, в тому числі і в русі. Якщо ви зайнята людина, залучіть до показу знаючої людини, якій ви повністю довіряєте. Або зверніться за допомогою до професіоналів - дилерам або брокерам. Їх сприяння допоможе вам заощадити час і сили за розумне комісійну винагороду.
4
Помістіть оголошення про продаж автобуса в різні друковані видання та на сайти інтернету. Постарайтеся забезпечити свої оголошення якомога більшою кількістю фотографій, технічних характеристик і описів стану. Для любителів торгуватися встановіть ціну трохи більшу, ніж припускали спочатку. В контактах вкажіть не тільки телефон, а й місце огляду машини і свій e-mail.
5
При показі автобуса ведіть себе природно. Розповідайте про переваги автобуса, відповідайте на питання покупця. Якщо він захоче провести повторну діагностику машини, погоджуйтеся, але за його рахунок. Будь-які спроби збити ціну з його сторони повинні бути аргументовані. В іншому випадку, не погоджуйтеся ні на які знижки. Показуючи автобус в русі, постарайтеся вести його самостійно. Або попередньо переконайтеся, що у покупця є водійські права з відповідною категорією.
6
Домовившись із покупцем, складіть договір купівлі-продажу. Якщо ви продаєте автобус від імені юридичної особи, то напишіть ще акт прийому-передачі машини. Ціну в договорі вказуйте реальну. І не забудьте про дотримання інших істотних пунктів цього договору. Після складення та підписання документів вирушайте в ГИБДД знімати транспортний засіб з обліку.