Як вибрати лобове скло.

В даний час на ринку досить великий асортимент автоскла. Розрізняються вони за ціною і якістю. Правильно підібране автомобільне скло буде служити довгий час.
Інструкція
1
Оригінальні автомобільні лобові стекла мають високу вартість. Але не всі автолюбителі готові викласти «круглу» суму. На даний момент є безліч альтернативних автоскла. Їх випускають відомі світові виробники. При виборі такого альтернативного скла обов'язково перевірте, чи є у продавця в наявності необхідні сертифікати на дану продукцію. Гарне альтернативне скло не поступається за якістю оригінального. Коштує воно в кілька разів дешевше.
2
Врахуйте, навіть продукти від відомих виробників можуть бути бракованими. Саме тому перед покупкою рекомендується виконати ряд простих процедур. Для початку візуально огляньте майбутнє автоскло. Якщо на ньому є сколи, потертості, подряпини або тріщини, то відмовтеся цього неякісного виробу. Добре скло має гладкі, добре оброблені краї. Особливу увагу приділіть наявності спотворень. Даний шлюб зустрічається найчастіше. Скло не повинно бути каламутним.
3
Якісні лобові стекла виготовляються тільки в заводських умовах. Для цього використовується сучасне автоматизоване обладнання. При виборі зверніть увагу на розміри скла. Вони повинні бути чітко дотримані. У всіх заводських автомобільних стекол є чорна маркування в кутку. На ній має бути вказаний виробник, а також тип скла. Якщо у маркуванні присутні помилки, то краще всього відмовитися від пропонованого товару.
4
Украй не рекомендується купувати нестандартні лобові стекла. Вони будуть з часом пропускати в салон бруд і вологу. Якщо ви вирішили придбати триплекс, то не варто економити на ньому гроші. Неякісно виконаний триплекс може серйозно загрожувати безпеці водія і його пасажирів. Від якості скла в першу чергу залежить ваша безпека.