Як спроектувати магазин.

Звичайно, магазин можна розмістити в будь-якому відповідному за площею приміщенні. У багатьох містах з цією метою купуються і переобладнуються звичайні житлові квартири на перших поверхах. Однак найбільш ефективно використовувати площі і оформити магазин можна тільки в тому випадку, якщо приміщення під нього було спроектовано спеціально.
Інструкція
1
При проектуванні магазин а слід враховувати той клас товарів, який він буде пропонувати своїм покупцям: екстра, люкс, середній і економ-клас. Від цього залежить не тільки оформлення магазин а, його дизайн і використовуване обладнання, але і кількість товарів, які повинні бути представлені на полицях.
2
В магазин е економ-класу, де викладається одночасно велику кількість товару, основне завдання - придбати і розставити торгівельне обладнання таким чином, щоб воно вміщувало максимальну кількість зразків товару, але при цьому магазин не ставав схожим на склад. У цьому випадку говорити про якихось особливих дизайнерських рішеннях в його оформленні немає ніякого сенсу. Ваше завдання - максимально компактно і доступно розмістити товари. Зону каси, просту і функціональну, в цьому випадку можна розмістити безпосередньо біля прилавка, дзеркала повісити на колони або на вільні простінки між стелажами.
3
Магазин класу екстра або люкс повинен виглядати і бути спроектований зовсім по-іншому. У такому магазин е приміщення торгового залу не повинно бути захаращене, а всі товари повинні знаходитися на доступних місцях, де кожен з них можна легко помітити і розглянути. У таких магазин ах товарів не повинно бути занадто багато, щоб вони не затуляли один одного. В інтер'єрі такого магазин а можна спроектувати додаткові декоративні елементи: подіуми, щаблі, ніші.
4
Спроектувати магазин необхідно з урахуванням основної колірної гами товарів, природного та штучного освітлення. Також використовуйте декоративні можливості точкового підсвічування у вітринах або на стелажах.
5
Не нехтуйте послугами професійних дизайнерів, які допоможуть розробити фірмовий стиль вашого магазин а й запропонують виграшні колірні рішення. Особливо це важливо, якщо магазин належить до великої мережі.