Як відновити електронний квиток.

Електронний квиток (e-ticket) є документом, що засвідчує договір повітряного перевезення, укладений між авіакомпанією та пасажиром. Головною відмінністю від звичайного, паперового квиток а, є те, що електронний являє собою цифровий запис, збережену в базі даних авіакомпанії.
Вам знадобиться
  • - мобільний телефон;
  • - комп'ютер з доступом до інтернету;
  • - гроші.
Інструкція
1
Якщо ви втратили електронний квиток , то його можна відновити. Для цього існує кілька способів. Зайдіть в особистий кабінет, якщо він є на сайті авіакомпанії, з якою у вас укладений договір на перевезення. Якщо ви не зареєстровані, то вам буде потрібно пройти цю процедуру.
2
Введіть ваші контактні дані у відповідні поля (ім'я, прізвище, по батькові, адреса, телефон, дата народження і т.д). Через деякий час ви отримаєте СМС-повідомлення, в якому буде пароль доступу до особистого кабінету. Використовуйте вказаний номер телефону в якості логіна, а також висланий пароль.
3
Внесіть оплату за відновлення втраченого електронного квиток а. Перекажіть гроші на вказану електронну рахунок «Яндекс. Деньги »або« MOBI.Деньги ». Абоненти «Билайн», «Мегафон» і «МТС» можуть внести грошові кошти через мобільний телефон.
4
Отримайте сповіщення платіжною системою про факт успішної оплати. Після обробки інформації авіакомпанія відправить вам посилання на маршрутну квитанцію за вказаною вами номером телефону або адресою електронної пошти.
5
Знову зайдіть в особистий кабінет. Перевірте історію платежів. Якщо сума зарахована, то ви отримуєте доступ до свого електронного квиток у. Роздрукуйте електронний квиток або ж завантажте його електронну версію на мобільний телефон. Для цього перейдіть за посиланням з результатами платежу, надісланої вам в СМС-повідомленні.
6
Перевірте інформацію: відкрита сторінка повинна відображати електронний квиток зі штрих-кодом. У тому випадку, якщо штрих-код не відтворюється, то роздруковуйте квиток на папері. Квитки без штрих-кодів перевірці не підлягають. Крім роздруківки електронного квиток а, через особистий кабінет можна переглядати історію скоєних платежів і міняти реєстраційні дані.
7
Зателефонуйте за телефоном гарячої лінії і внесіть заявку на відновлення документа (номер гарячої лінії авіакомпанії Аероекспрес: 8-800-700-33-77). Дзвінки по Росії безкоштовні зі всіх телефонів.
8
Надішліть листа з параметрами платежу, здійсненого через електронні грошові системи (номер рахунку дізнайтеся в особистому кабінеті) і вашими контактними даними на електронну пошту (наприклад, info@aero-express.ru).
Процедура здачі електронного квитка на поїзд має деяку специфіку. Його придбання в інтернеті та електронна реєстрація позбавляють необхідності візиту до каси, дозволяючи з паспортом йти прямо до вагона. А ось здати електронний квиток можна. Доведеться спочатку оформити в касі паперовий і повертати вже його.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - бланк паперового квитка;
  • - паспорт.
Інструкція
1
Щоб отримати в касі паперовий квиток, доведеться відмовитися від електронної реєстрації. Для цього увійдіть в особистий кабінет на сайті, де робили покупку (РЖД або посередника: «УФС», «Джаст Тревел» та ін.), Відкрийте розділ з інформацією про ваші замовленнях та знайдіть той, від якого хочете відмовитися. Відкрийте інформацію про нього і відмовтеся від електронної реєстрації. Це робиться одним кліком на відповідну кнопку. Відмовитися від електронної реєстрації можна не пізніше, ніж за годину до оформлення поїзда.
2
Розділ з інформацією про замовлення містить його індивідуальний номер. Роздрукуйте сторінку з підтвердженням замовлення або перепишіть номер замовлення. Він стане в нагоді вам для оформлення паперового квитка в кассе.Распечатать квиток ви можете також у спеціальних автоматах (такі є, наприклад, на Ленінградському вокзалі в Москві). Для цього потрібно ввести номер замовлення та паспортні дані пасажира. При оформленні паперових квитків в касі потрібно повідомити касиру номер замовлення або дати роздруківку паперу з його підтвердженням і паспорт будь-якого з пасажирів, якщо їх декілька. У деяких посередників, наприклад «УФС», є свої стійки оформлення паперових квитків (їх координати є на сайті продавця квитків). Там також потрібні паспорт будь-якого з пасажирів і номер замовлення.
3
З паперовим квитком дорога тільки одна - в каси РЖД. Якщо на вокзалі або в трансагентство є окрема каса повернення, звертатися треба туди. При її відсутності - в будь-яку працюючу. За правилами, для повернення квитка в касу має звернутися кожен пасажир, на якого він виписаний, зі своїм паспортом і особисто розписатися в необхідних паперах.
Корисна порада
Часткова відмова від електронної реєстрації в рамках одного замовлення неможливий: або всі, або ніхто. Але якщо квитки замовлені на кількох людей, а їхати передумали не все, є компромісний варіант. Потрібно відмовитися від електронної реєстрації та оформити на всіх пасажирів паперові квитки. А потім ті, хто вирішив не їхати, просто здають свої, у решти ж вони залишаються на руках.