Як замовити каталог faberlic. фаберлик Як замовити католог поштою.

Faberlic - це велика російська парфюмерно-косметична компанія, що працює на ринку прямих продажів. Фірма виробляє унікальну кисневу косметику, яка здатна захоплювати кисень з повітря, насичуючи їм шкіру.
Вам знадобиться
  • - консультант;
  • - комп'ютер з інтернетом.
Інструкція
1
Отримати каталог косметичних і парфумерних засобів Faberlic можна різними способами: через інтернет, поштою, а також замовити по телефону у консультанта.
2
Перегляньте каталог на офіційному сайті компанії в інтернеті. Для цього перейдіть за наступним посиланням: http://catalogue.faberlic.com/html.php. Прямо з цього електронного каталог а ви можете замовити собі косметику по догляду за обличчям і тілом. Доставка продукції здійснюється кур'єрами компанії безкоштовно по Москві, за умови замовлення на суму від 700 рублів. Також можна оформити доставку поштою, вказавши індекс та адреса (місто, вулиця, квартира).
3
Скачайте каталог до себе на робочий стіл. Таким чином, ви завжди будете мати під рукою помічника, який ознайомить вас з останніми новинками, порадує свіжими образами, а також підкаже, де можна заощадити. Каталог доступний користувачам у форматі pdf на ресурсі "Яндекс.Народ"
4
Оформіть замовлення на офіційному сайті (http://www.faberlic.ru/) або надішліть своєму консультанту лист на електронну пошту. Обов'язково вкажіть своє ім'я, код косметичного засобу і кількість найменувань (наприклад, 12345 - 5 штук), адресу доставки та ваш контактний телефон.
5
Замовте каталог і продукцію по телефону у представника компанії. Якщо ви бажаєте купувати косметику та парфумерію Фаберлік за цінами складу (з 26% знижкою), то зареєструйтеся в розділі «Співпраця». Новому консультанту надається можливість отримати стартовий набір, вартість якого становить 150 рублів. У набір входить: «Книга успіху», каталог , прайс-лист, книга «Основи косметології», а також п'ять пробників кремів базової серії "Kislorod".
6
Консультанти набувають косметику безпосередньо з агентського пункту. Таких пунктів більше п'ятдесяти в Москві. Вони розташовані поблизу станцій метро, що дозволяє економити час.