Як поміняти категорію у військовому квитку. Як поміняти статтю у військовому квитку томск 2012.

Одна з головних складових призовної кампанії - проходження призовником медичної комісії, яка ухвалює висновок про категорії його придатності до служби. За результатами огляду юнакові присвоюється категорія придатності. Трапляється, що виникає необхідність поміняти її.
Інструкція
1
Самостійно ініціюйте процедуру перегляду медичного висновку про вашу придатності до служби в армії. Для цього направте в той військкомат, де ви поставлені на військовий облік, письмову заяву з проханням провести повторне медичний огляд. Обгрунтуванням вашого звернення можуть служити зміни, що відбулися в стані вашого здоров'я.
2
На підставі надійшов заяви військово-лікарська комісія військкомату проведе у вашому ставленні повторне медичний огляд, за результатами якого буде ухвалено новий висновок про придатність або підтверджено колишнє. Якщо ваше здоров'я насправді покращився, то вам присвоять іншу категорію придатності, тобто визнають придатним до військової служби (категорія «А») або придатним з невеликими обмеженнями (категорія «Б»).
3
Однак привласнення нової категорії придатності не означає, що вас можуть повторно закликати на службу в Збройні Сили - це огляд проводиться тільки в облікових цілях.
4
Що робити, якщо вас відмовилися переосвідетельствовать або за його результатами знову визнали обмежено придатним до військової служби, при цьому медичний діагноз дає вам право на присвоєння категорії «А» або «Б»? Ці дії (бездіяльність) військового комісара, а також не влаштувало вас висновок військово-лікарської комісії оскаржуйте в судових інстанціях. Як показує практика, у вас достатньо високі шанси домогтися бажаного через суд.
5
Крім того, не погодившись з висновками лікарів військкомату, що проводили повторний огляд, ви можете зажадати провести незалежну військово-лікарську експертизу (Положення про незалежну військово-лікарську експертизу). Правда, вона буде проведена за ваш рахунок і тільки в тих медичних установах, які мають відповідну ліцензію.
Зверніть увагу
Юнак може бути визнаний придатним до служби в Збройних Силах (категорія «А»), придатним з незначними обмеженнями (категорія «Б»), а також обмежено придатним (категорія «В») і непридатним (категорія «Д» ). Це означає, що він або підлягає призову в армію, або звільняється від нього, або повністю звільняється від виконання військового обов'язку.
У військовому квитку будь-якого громадянина чоловічої статі може бути зафіксована одна з п'яти можливих категорій придатності: «А», «Б», «В», «Г» або «Д». Повне звільнення від виконання військового обов'язку можна отримати лише при встановленні двох категорій з названого переліку.
Інструкція
1
У військовому квитку будь-якого громадянина РФ чоловічої статі може бути записана одна з п'яти можливих категорій придатності, перелік яких встановлений у спеціальній постанові Уряду РФ. Категорії придатності мають літерні позначення, причому більша їх частина не дає повного звільнення від виконання військового обов'язку. У тих категоріях, які зобов'язують проходити службу за призовом, часто присутні додаткові цифрові позначення, що вказують на вид, рід військ, в які рекомендується призовник.
2
Категорія «А» у військовому квитку означає, що призовник годен до проходження військової служби повністю. Встановлення даної категорії має свідчити, що при проходженні медичної призовної комісії, дослідженні здоров'я підлягає призову громадянина не встановлено будь-яких відхилень від норми. При наявності цієї категорії призовник теоретично може потрапити в будь війська, хоча в деяких випадках разом з категорією проставляється спеціальна цифра (1, 2, 3 або 4), що показує на призначення для конкретних видів військових підрозділів.
3
Категорія «Б» у військових квитках фіксується найчастіше, вона означає придатність призовника до проходження військової служби за наявності деяких обмежень, пов'язаних із станом здоров'я. Дана категорія встановлюється тим особам, які мають несерйозні захворювання, що не дозволяють розраховувати на отримання відстрочки або повне звільнення від виконання військового обов'язку.
4
Категорія «В» позначає обмежену придатність до проходження військової служби. Якщо дана категорія зафіксована у військовому квитку, то призовник звільняється від проходження служби, оскільки має досить серйозне захворювання, що не дозволяє в повній мірі виконувати службові обов'язки в будь-яких військах. Такі захворювання, як правило, носять триває характер, часто є хронічними.
5
Категорія «Г» у військовому квитку свідчить про тимчасову непридатність призовника до проходження військової служби. Якщо при проходженні призовної комісії встановлена зазначена категорія придатності, то громадянину буде надана відстрочка за станом здоров'я, проте повного звільнення від призову не буде. Подібна категорія часто фіксується при виявленні серйозних захворювань, які можуть бути повністю вилікувані через деякий час (наприклад, деякі види переломів).
6
Категорія «Д», зафіксована у військовому квитку, свідчить про повну непридатність до проходження військової служби. Таких громадян негайно звільняють від виконання військового обов'язку, оскільки у них є постійна і важке захворювання, що виключає заклик в які-небудь війська.