Як кріпити лички на погони. Лички на погонах.

лички - це спеціальні знаки відмінності, що розміщуються на погонах військовослужбовців та дозволяють візуально визначати їх військове звання. Лички є істотною частиною військової форми одягу. При отриманні чергового військового звання виникає необхідність закріпити нові відзнаки на погонах.
Вам знадобиться
  • - шило;
  • - олівець.
Інструкція
1
Військові відзнаки єфрейторів, сержантів і старшин зазнали деяких змін порівняно з радянськими часами. На зміну нашивками з галуна або тасьми, располагавшимся поперечно, прийшли металеві кутники - лички. Польова і повсякденна форма сержантського складу передбачає носіння кутників сірого захисного кольору. Парадну форму і шинелі прикрашають золотаві лички.
2
Існує два різновиди личек: вузькі і широкі. Ширина вузьких кутників становить 5 мм, широких - 15 мм. Цікаво, що спочатку, відразу після введення цих відзнак, лички кріпилися на гонитві кутом вниз. Проте вже через кілька місяців надійшов наказ розгорнути їх на 180 градусів. На сьогоднішній день лички розташовують по осьовій лінії погона таким чином, щоб їх виступаючий кут був направлений до верхнього краю.
3
Кількість і ширина личек відповідає тому або іншому військовим званням. Єфрейтор носить на погонах одну вузьку лички. Молодший сержант - 2 вузьких кутника. Сержант - 3 вузькі лички. Старший сержант - одну широку лички. Старшина - один широкий і один вузький кутник.
4
Візьміть погонів і лички, що відповідають вашому званню. Акуратно намітьте місце розташування личек. Для цього розігніть «ніжки» кутника таким чином, щоб вони розташовувалися перпендикулярно до самої лички. Подумки намалюйте подовжню осьову лінію погона і прикладіть до неї лички. Переконайтеся в тому, що знаки відмінності розташовані прямо і намітьте місце кріплення за допомогою олівця.
5
Акуратно проробіть отвір в наміченому раніше місці погона за допомогою шила. Намагайтеся, щоб отвір не було занадто великим, інакше лички буду погано триматися на гонитві.
6
Вставте «ніжки» кутників в отвір і акуратно відігніть їх таким чином, щоб вони виявилися розташовані паралельно погона. Переконайтеся в тому, що вони надійно закріплені.
Найчастіше плазмову, рідкокристалічну або LED панель доводиться кріпити на стіну, оскільки великі розміри пристрою не дозволяють встановити його на спеціальному столику або тумбі. Однак чималу вагу панелі і її вартість змушують кілька разів подумати перш, ніж вибрати спосіб кріплення.
Вам знадобиться
  • - кронштейн для панелі;
  • - анкери;
  • - дриль або перфоратор;
  • - шуруповерт або викрутка.
Інструкція
1
Для початку слід купити кронштейн, який буде сполучною ланкою між панеллю і стіною - без цього пристосування повісити пристрій на стіну неможливо. Підберіть кронштейн, відповідний розмірами (визначається по діагоналі екрану) і вазі (вказано на упаковці або в керівництві з експлуатації) панелі. Зверніть увагу, що від моделі кронштейна залежить, чи зможете ви після монтажу регулювати кут нахилу екрану по вертикалі і горизонталі чи ні.
2
Залежно від стіни, на яку ви плануєте повісити панель, підберіть монтажні анкери. Якщо стіна являє собою конструкцію з гіпсокартону, слід використовувати тільки металеві різьбові анкери «метелики», що комплектуються болтами. Ні в якому разі не намагайтеся закріпити кронштейн на пластикові анкери за допомогою саморізів - такі кріплення не витримають велике навантаження.
3
Якщо стіна монолітна, використовуйте металеві анкери для бетонних перекриттів. Залежно від типу анкера, після закріплення на ньому кронштейна, вам може знадобитися зрізати частину шпильки, якщо її довжина буде заважати встановленню панелі. Якщо стіна зроблена з блоків чи цегли, анкери повинні бути призначені для пустотілих перекриттів. У цьому випадку, як правило, замість шпильки використовується анкерний болт.
4
Після того як отвори в стіні будуть просвердлені, а анкери встановлені, закріпіть основну частину кронштейна на стіні, а відповідну частину прикріпіть до панелі. Гвинти, за допомогою яких кронштейн кріпиться до плазми, як правило, не входять в комплект поставки ні панелі, ні кронштейна, тому подбайте про їх купівлю разом з анкерами.
5
Завершивши кріплення обох частин кронштейна, встановіть панель на стіну згідно інструкції по з'єднанню кріплень кронштейна. Відрегулюйте кути нахилу і закріпіть телевізор в необхідному положенні.