Як відновити журнал відвідувань. якщо журнал сайтів був очищений чи можна його відновити.

Журнал за замовчуванням мається у кожного веб-оглядача. Він зберігає в собі історію відвідувань вами сайтів інтернету в звичайному режимі використання програми. Його можна видалити, щоб приховати своє перебування на певних ресурсах.
Вам знадобиться
  • Обліковий запис адміністратора комп'ютера.
Інструкція
1
Відновіть записи про відвідування вами веб-сторінок за допомогою утиліти відновлення операційної системи Windows. Це актуально в тих випадках, якщо точка повернення була створена в порівняно недавній час.
2
Навіть якщо ви не додавали точку відновлення вручну, перегляньте системний календар, цілком можливо, що вона з'явилася самостійно при установці, налаштуванні або програмного забезпечення вашого персонального комп'ютера, а також при виконанні інших завдань, що мають певне значення в роботі операційної системи.
3
Знайдіть утиліту відновлення попереднього стану комп'ютера через меню «Пуск», виберіть у ньому список встановлених програм і перейдіть до стандартних. Запустіть «Відновлення операційної системи», попередньо ознайомившись з умовами виконання даної операції.
4
Завершіть роботу програм, попередньо зберігши їх результати на жорсткий диск комп'ютера. Дочекайтеся відновлення системи і перезавантаження комп'ютера, після чого дізнайтеся, чи відновився в браузері журнал відвідувань переглянутих вами веб-сторінок.
5
Відновіть журнал переглянутих вами веб-сторінок за допомогою спеціальних програм на зразок Handy Recovery і її аналогів. Зверніть увагу, що журнал перегляду веб-сторінок також є файлом, а тому його, як і будь-який інший подібний елемент системи, можна відновити.
6
Запустіть сканування пам'яті жорсткого диска, після чого виберіть пошук видалених елементів. Відфільтруйте результати, після чого в дереві папок знайдіть ваш журнал, при цьому користуйтеся функцією попереднього перегляду. Цей варіант досить складний і може зайняти дуже довгий час, тому він годиться тільки для крайніх випадків.