Як вивести клопів.

Клопи доставляють масу незручностей мешканцям квартири. Найчастіше вони активізуються в темний час доби, кусаючи людини і порушуючи його нормальний сон. Позбутися від цих комах хоч і проблематично, але можливо.

Вам знадобиться

- побутової пароочисник; - нафталін; - бензин; - технічний спирт; - гас; - оцет; - скипидар; - трансформаторне масло; - респіратор; - суха полин.

Інструкція
1
Вивести клопів можна за допомогою окропу. Щоб не лити гарячу воду на меблі і підлогу, скористайтеся побутовим пароочищувачем, який виробляє гаряче повітря. Особливо добре цей спосіб підходить для виведення постільних клопів. Якщо такого апарату у вас немає, то можна скористатися паровим праскою.
2
Приготуйте розчин, який позбавить вас від комах. Змішайте 15 г нафталіну і 50 г бензину. Після ретельного перемішування додайте 150 г технічного спирту. Отриману суміш розлийте по плоским тарілках і розставте їх по будинку. Суміш має різкий запах, тому готувати її краще на свіжому повітрі.
3
Меблі, техніку, книги та інші речі обробіть скипидаром, оцтом, трансформаторним маслом або гасом.
4
Скористайтеся хімічними засобами для боротьби з клопами. Придбати ці препарати в господарських магазинах проблематично. Зверніться в компанію, яка має ліцензію на продаж подібних хімікатів.
5
Перш ніж обробляти приміщення, його потрібно підготувати. Зацементують видимі щілини в підлозі і стінах. Проведіть вологе прибирання. Приберіть всі дрібні речі, одяг та білизна. Якщо клопи завелися в меблях, то краще її розібрати. Виведіть з дому тварин.
6
Після обробки закрийте щільно вікна і двері. Покиньте приміщення мінімум на 5:00. Повернувшись, проведіть повторну прибирання. Ретельно пропилососьте меблі, кути, щілини і плінтуса. Одяг і білизна виперіть. Провітрюйте квартиру кілька годин.
7
Для більш сильного ефекту розкладіть по дому суху полин. Порошок цієї трави розсипте по кутах і щілинах.
Зверніть увагу

Обробляйте приміщення тільки в респіраторі і рукавичках.

Корисні поради

Якщо вам не вдалося позбутися від клопів самостійно, то викличте фахівців. Особливу увагу приділіть обробці гнізда комах. Його можна виявити в темних місцях, куди потрапляє мало повітря. Найчастіше клопи живуть в щілинах, меблів, картинах, матрацах.