Як закачати mp-3.

Формат mp-3 є одним з найпопулярніших для файлів аудіоінформації в інтернеті. Скачувати такі файли можна на різні пристрої. Ваші дії при цьому залежатимуть від того, яким саме з них ви припускаєте скористатися для закачування mp-3.
Вам знадобиться
  • - мобільний телефон або плеєр;
  • - USB-роз'єм;
  • - встановлена на комп'ютері програма iTunes;
  • - флеш-карта
Інструкція
1
Для закачки mp-3 файлів на мобільний телефон або плеєр (крім iPod) вставте міні-USB роз'єм в порт телефону (зазвичай розташовується на торцях), а USB-роз'єм в порт ПК. Телефон розпізнається комп'ютером як флеш-накопичувач. Натисніть «Відкрити папку для перегляду файлів». Після цього відкриється загальна папка телефону, що містить кілька підпапок; найімовірніше, що серед них буде одна з назвою Music.
2
Відзначте потрібні вам музичні композиції в комп'ютері: натисніть на перший трек і, затиснувши кнопку Shift на клавіатурі, виділіть інші. Далі натисніть праву кнопку миші або тачпада і виберіть у спадному меню підпункт «Копіювати». Переключившись на папку телефону, відкрийте Music. Потім натисніть правою кнопкою миші по порожньому простору і в меню виберіть «Вставити». Почнеться закачування музики.
3
Для плеєра iPod вимагається використовувати програму iTunes. Підключіть плеєр за допомогою USB-кабелю до комп'ютера. При цьому автоматично відкриється програма iTunes. В меню зліва буде назва «Пристрої» (Devices), під ним - назва плеєра (iPod). Виберіть папку Music, потім скрутіть програму iTunes, натиснувши Alt + пробіл і вибравши «Згорнути».
4
В комп'ютері відкрийте добірку з музичними творами, які потрібно закачати в плеєр, виділіть їх, натисніть правою кнопкою миші і в меню виберіть «Копіювати». Потім, відкривши програму iTunes, один раз натисніть на папку «Музика» і вставте композиції, натиснувши поєднання клавіш Ctrl + V. Розпочнеться перекачування музики з комп'ютера в плеєр, статус буде показаний у верхній панелі.
5
Для скачування аудіофайлів на флеш-карту вставте її роз'ємом в порт комп'ютера. Карта розпізнається як флеш-накопичувач. Натисніть «Відкрити папку для перегляду файлів». Виділіть потрібні файли зі списку. Натисніть правою кнопкою миші і в меню виберіть «Копіювати». Потім перейдіть на загальну папку флеш-карти. Вставте файли, натиснувши на клавіатурі поєднання Ctrl + V або натиснувши праву кнопку миші і вибравши «Вставити». Файли почнуть накачуватися.
Корисна порада
Якщо ви завантажуєте mp-3 файли в пристрій з невеликою пам'яттю, використовуйте програму для стиснення файлов.Преобразуйте формати, відмінні від mp3, в mp3 за допомогою спеціальних програм-конвертерів, оскільки більшість пристроїв програють саме цей формат.