Як залучити клієнтів в турагентство. Як розкрутити турагентство в невеликому місті.

Людей, які виїжджають за кордон, з кожним роком стає все більше. І багато хто з них воліють їздити самостійно, відмовляючись від послуг посередників. Що в сформованій ситуації робити численним операторам і агентствам? Активно залучати клієнтів , розширюючи спектр послуг та підвищувати їх якість.
Інструкція
1
Відкриваючи новий офіс, вибирайте для нього саме людне місце. Популярний торговий центр, жвава пішохідна вулиця, перший поверх офісу, розташованого поряд з метро і має зручний під'їзд для автомобілів - ось найбільш вдалі варіанти для відкриття агентства. Не змушуйте потенційних клієнтів розшукувати вашу фірму в хитросплетіннях провулків, зробіть так, щоб вони самі звернули на неї увагу. Замовте красиву вивіску, зробіть зручний і, бажано, окремий вхід.
2
Розробіть цікаву пропозицію. Найпопулярніші маршрути компонуйте з більш рідкісними і цікавими. Шукайте «родзинку», на яку «клюне» досвідчений турист. Формуйте як літні, так і зимові тури, не забуваючи про міжсезоння. У вас не повинно бути тимчасових «провалів».
3
Подовжите робочий день контори до 9, а то й до 10 години вечора. Багатьом потенційним клієнтам зручніше займатися питаннями майбутнього відпочинку після роботи. Можливо, саме в ці години ви зробите велику частину денних продажів.
4
Не економте на доброзичливому і кваліфікованому персоналі. Приймайте на роботу досвідчених співробітників або новачків, зацікавлених у тому, щоб зробити кар'єру саме в сфері туризму. Навчайте менеджерів, які працюють з клієнтами, і заохочуйте їх прагнення до самовдосконалення.
5
Продумайте рекламну кампанію. Дайте спокій безкоштовні журнали і нудні листівки. Робіть креативну рекламу. Видайте власний журнал - це недорого, особливо якщо ви підберете відповідних партнерів. Об'єднаєтеся з продавцями товарів і послуг східного сегмента - курсами іноземних мов, магазинами одягу та косметики.
6
Не економте на візуальних матеріалах. Телевізори, які транслюють промо-ролики курортів, численні яскраві буклети, красиві постери на стінах - прийшов в офіс клієнт повинен бути захоплений романтичною атмосферою далеких мандрівок.
7
Зробіть цікавий інтернет-сайт. Публікуйте щоденники менеджерів, які відвідують рекламні тури, відгуки клієнтів , інформацію про країни, готелях, особливості різних міст і списки пам'яток. Правильно зроблений сайт продає себе сам - чим більше інформації він містить, тим вищою буде його рейтинг в пошукових системах. Виділіть співробітника, який буде відповідати за щоденне оновлення інформації, вести форум і оперативно відповідати на запитання відвідувачів сайту.