Як знайти свою сторінку.

Коли до сторінки в соціальних мережах раптово закривається доступ, статися це може в силу різних причин - від неправильного пароля, до виламування її хакером. У кожному разі засмучуватися не варто, адже творці подібних сайтів вже передбачили варіант вирішення даної проблеми.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - мобільний телефон.
Інструкція
1
Зайдіть на головну сторінку сайту і ще раз уважно введіть логін і пароль. Можливо, проблема лише в одному неправильно набраному слові або під включеної клавіші Caps Lock.
2
Якщо це не допомогло, зверніть увагу на написи головної сторінки. Близько кнопки «Увійти» завжди розташована посилання на відновлення пароля. Вона може бути у вигляді фрази «Забули пароль або логін?». Клацнувши по ній мишею, ви потрапите на сторінку відновлення доступу до сайту, де покроково описаний етап відновлення.
3
Введіть у верхнє поле логін, адресу електронної пошти або номер телефону, вказаний при реєстрації. А в нижнє поле - пароль, якій показаний на картинці. Потім натисніть кнопку «Далі» або «Продовжити».
4
В з'явилося поле слід ввести код, який був відправлений вам протягом декількох хвилин по електронній пошті або на телефон.
5
Після цього введіть новий пароль і продублюйте його ще раз. Якщо проблема була в паролі або логіні, доступ до сторінки після виконаних дій відкриється знову.
6
Якщо ж сторінку таким чином знайти не вдалося, зверніться в службу підтримки сайту. Посилання з доступом до неї зазвичай присутній на головній сторінці. У повідомленні до служби підтримки слід позначити проблему і написати деяку інформацію про сторінку, яку втратили. Це може бути логін або номер телефону.
7
На деяких сайтах, наприклад, на vkontakte.ru, внизу головної сторінки є посилання, яка дозволить скористатися формою відновлення доступу при відсутності даних про адресу електронної пошти, телефоні і логіні. Пройшовши по ній, потрібно буде вказати посилання на власну сторінку . Знайти таку посилання можна через пошук друзів, який розташований внизу сторінки у формі відновлення доступу.
8
Вставивши її, натисніть кнопку «Далі», заповніть форму, що з'явилася, завантажте фото документа, що підтверджує особу та ваше фото на тлі даної сторінці. Потім натисніть «Відправити заявку» і очікуйте, коли на зазначену електронну пошту прийде повідомлення про відновлення доступу до сторінки.
Причин, за якими важко знайти свою сторінку « ВКонтакте », а точніше отримати до неї доступ, може бути декілька. Ви могли забути логін і пароль, сторіночку могли зламати або її заблокувала адміністрація за скаргами користувачів. Якою б не була причина, відновити доступ до свого профілю на сайті «ВКонтакте» можна.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер/телефон з можливістю виходу в інтернет;
  • - телефон із зазначеним при реєстрації в соціальній мережі номером.
Інструкція
1
Зайдіть на сторінку відновлення доступу до аккаунту, пройшовши за адресою http://vk.com/restore. Тут вам потрібно ввести ваші дані: адресу електронної пошти, номер телефону, до якого прив'язана сторінка, або логін. Далі перед вами з'явиться віконце з кодом (captcha), який необхідно ввести в призначене для цього поле. Якщо все введено правильно, перед вами відкриється сторінка, доступ до якої вам і потрібно було відновити. Дізнаєтеся ви її по особовому фото, прізвища та іншими даними. Якщо це ваша сторінка, тисніть на кнопку «Так, це потрібна сторінка».
2
Якщо ви не пам'ятаєте свою адресу електронної пошти або логін, ви можете відновити доступ до свого аккаунту на його адресу. Для цього на тій же сторінці знайдіть напис «Якщо Ви не пам'ятаєте взагалі ніяких даних, спробуйте натиснути сюди». Фраза «Натиснути сюди» і буде потрібною гіперпосиланням.
3
Введіть адресу сторіночки, після чого відкриється вікно, де зверху буде вказано, до якого аккаунту відновлюється доступ. Нижче буде запропоновано заповнити невелику анкету-форму. Вкажіть там старий і доступний в даний час номера телефонів, адреса електронної пошти та іншу інформацію, якої володієте.
4
Якщо знайдена вами сторінка запитом не відповідає, праворуч від неї, близько фото, знайдіть напис «Якщо це не та сторінка, до якої необхідно відновити доступ, натисніть тут». Клікніть лівою кнопкою миші по тій частині тексту, яка є посиланням. Ви потрапите на сторінку, де вам запропонують ввести номер телефону, до якого був прив'язаний ваш аккаунт «ВКонтакте». Через кілька хвилин на вказаний номер телефону прийде SMS з кодом, який необхідно вказати в наступному вікні. Далі вам запропонують ввести логін, а також новий пароль. Пізніше вони будуть продубльовані в повідомленні на ваш номер мобільного телефону.
5
Далі зайдіть на головну сторінку сайту (http://vk.com/) і введіть нові дані. Тепер ви й далі можете залишатися на зв'язку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=EeuHWe3u9Eg
Зверніть увагу
Нікому не повідомляйте ні логін, ні пароль. Не ходіть по невідомих посиланнях, навіть якщо вони отримані вами від близьких друзів або родичів - їх акаунти могли зламати. І періодично міняйте секретну інформацію.