Як налаштувати тригер.

Налаштування триггера подій «Планувальника завдань» в операційній системі Windows Vista пов'язана з процесом інтеграції задачі до самої події і плануванням виконання обраного дії при реєстрації цієї події в журналі.
Інструкція
1
Викличте контекстне меню елемента робочого столу «Комп'ютер» кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Управління» для здійснення процедури настройки триггера «Планувальник завдань».
2
Розгорніть вузол «Планувальник завдань» в лівій області вікна управління комп'ютером і скористайтеся опцією «Створити задачу» в панелі «Дії».
3
Введіть бажане ім'я нового завдання і виберіть необхідні параметри безпеки на вкладці «Загальні» нового діалогового вікна майстра створення завдань.
4
Перейдіть на вкладку «Тригери» і натисніть кнопку «Створити».
5
Виберіть опцію «За подією» в спадному списку рядка «Почати задачу» нового діалогового вікна майстра створення тригерів і застосуєте прапорець на потрібному полі розділу «Параметри»: - «Простий» - для вибору коду події, його джерела та журналу ; - «Настроюваний» - для більш гнучких налаштувань.
6
Натисніть кнопку, що з'явилася «Створити фільтр події» і застосуєте прапорці на бажаних полях в наступному діалоговому вікні: - «По журналу» - для визначення потрібних журналів; - «За джерела» - для визначення джерел спостереження.
7
Вкажіть бажані коди подій в розділі «Коди подій» і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK.
8
Перейдіть в розділ «Додаткові параметри» у вікні майстра створення тригерів і застосуєте прапорці на потрібних полях налаштувань запуску виконання завдання.
9
Підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK і перейдіть на вкладку «Дії» вікна майстра.
10
Вкажіть бажану дію, або дії, обрані для виконання при активації створюваного триггера і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK.
11
Скористайтеся можливістю визначення додаткових умов запуску задачі на вкладці «Умови» або виберіть потрібні параметри видалення, зупинки і запуску задачі на вкладці «Параметри» (не рекомендується недосвідченим користувачам).
12
Підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK.