Як розкрутити торговий центр.

Щоб володіти перевагою перед конкурентами і залучати велику кількість покупців, вашому торговому центру недостатньо мати вдале розташування і хороші магазини. Для нього вимагається реклама та спеціальні пропозиції, здатні задовольнити навіть пересичених великою кількістю товарів і послуг споживачів.
Інструкція
1
Проаналізуйте місце розташування вашого торгового центру. У ньому повинні знаходитися магазини, які будуть затребувані серед контингенту людей, що проживають в прилеглому районі. Це запорука великого потоку покупців, зацікавлених у придбанні товарів і послуг, які пропонує ваш торговий центр.
2
Власники магазинів, які розташовуватимуться у вашому торговому центрі, теж зацікавлені у великій кількості покупців. Плюсом для них є наявність зручного під'їзду та стоянки, відсутність конкурентів в безпосередній близькості. Запропонуйте їм хороші умови оренди, охорону і тривалий час роботи торгового центру.
3
Організуйте масштабну рекламну компанію. Використовуйте всі доступні джерела інформації, від реклами по телебаченню, в інтернеті і на радіостанціях до роздачі листівок на вулиці і реклами в громадському транспорті. Подумайте, яким оригінальним способом можна виділити вашу інформацію серед великого обсягу решті реклами. Цьому може сприяти інтрига, що запам'ятовується слоган або привабливий сценарій рекламного ролика.
4
Продумайте склад магазинів у вашому торговому центрі. Чим повніше буде запропонований асортимент, тим більше народу до вас прийде і тим більше орендарів у вас буде. Нехай у вашому торговому центрі буде можливість для придбання та одягу, і взуття, і товарів для дому, і продуктів, і косметики, і лікарських засобів.
5
Подумайте над супутніми послугами. Наприклад, в торговому центрі з магазинами одягу можна помістити ательє, в якому можна підшити брюки або підігнати одяг по фігурі. Подбайте про наявність дитячої кімнати, в якій можна залишити малюків під наглядом спеціальної няні. Також ваш торговий центр повинен включати місця, де можна перекусити. Буде відмінно, якщо для покупців в торговому центрі буде гардероб, в якому вони можуть залишити верхній одяг в холодну пору року. Чим комфортніше їм буде, тим більше часу вони проведуть у вас.
6
Влаштуйте свято для всіх з поданням, конкурсами, і маленькими сюрпризами. Це приверне до вас відвідувачів, створить святкову атмосферу і налаштує людей на покупки. Час проведення заходу має бути заздалегідь відомо і власникам магазинів, і потенційним клієнтам, щоб у ньому було задіяно якомога більше народу.
7
Проводьте різні промо-акції, наприклад, лотереї або дегустації. Щоб у відвідувачів ваш торговий центр викликав позитивні емоції і піднімав настрій, влаштовуйте дні знижок, коли в кількох магазинах будуть спеціальні низькі ціни.