Як упорядкувати гараж.

Гараж потрібен не тільки для захисту від дощу і вітру - це може бути зручна стоянка для автомобіля і тепла майстерня. Щоб створити в гаражі оптимальні умови, потрібно благоустроїти його простір.
Вам знадобиться
  • - теплоізоляційні матеріали;
  • - гідроізоляційні матеріали;
  • - електротехнічне обладнання;
  • - обігрівальний прилад.
Інструкція
1
Вибирайте оптимальні умови Гараж повинен бути сухим, теплим і світлим. Існує декілька видів гаражів: металеві, дерев'яні, цегляні. В металевих конструкціях машина перегрівається влітку, а в холодну пору року на ній утворюється конденсат і вона іржавіє. Підберіть для свого автомобіля цегляний гараж - в ньому найлегше забезпечити необхідні умови. Щоб підтримувати допустиму вологість (50 - 70%) і оптимальну температуру +5 градусів, проведіть наступні роботи: гідроізоляцію підлоги і даху, утеплення, монтаж вентиляції і освітлення.
2
Проведіть захист від вологи Враховуючи, що при будівництві даху цей захист був зроблена, проведіть гідроізоляцію підлоги. Для цього необхідна заливка гарячим бітумом кожного з 3 шарів руберойду, покладеного друг на друга. Виконуйте гідроізоляцію у вигляді замкнутої оболонки, укладаючи по всьому периметру гаража. Щоб не виникало вологи на стінах, зробіть додатково вертикальну гідроізоляцію стін таким же обмазувальних методом. На підготовлених поверхнях проведіть оздоблювальні роботи.
3
Зробіть освещеніеДля комфортного перебування в гаражі недостатньо денного світла. Змонтуйте загальне освітлення всього простору і місцеве - на робочих зонах. Для забезпечення вентиляції встановіть витяжну асбоцементную трубу, діаметром не менше 150 мм. Щоб вихлопні гази і пари бензину добре віддалялися їх приміщення, нижній кінець цієї труби розташуйте ближче до підлоги. Передбачте примусову припливно-витяжну вентиляцію, змонтувавши електричну систему витяжки.
4
обігрів гаражОтопленіе гаража можна проводити по-різному: водяного або повітряного типу, якщо гараж прибудований до будинку або з використанням теплових гармат, інфрачервоного випромінювача або інших приладів. Застосуйте простий спосіб - обігрів невелике приміщення тепловентилятором, оснащеним рідинним теплообмінником. Цей прилад забезпечить циркуляцію повітря і необхідну вологість.
5
Зробіть утепленіеДля збереження оптимальних умов виконайте утеплення гаража класичними матеріалами: скловолокнистими, полімерними або мінераловатними. Вони прості в монтажі і володіють високою вогнестійкістю.
6
Встановіть в гаражі орні або шторні ворота. На металевих виробах зсередини утворюється конденсат, який створює непотрібну вологу, тому для збереження тепла вибирайте розсувні ворота. Виконайте їх на металевому каркасі і обшийте вагонкою. Якщо для вас важлива економія місця, зупиніться на сучасних варіантах: підйомних, що складаються або завертаються типах.
Зверніть увагу
Для запобігання загоряння оснастите гараж вогнегасником.
Корисна порада
Для оптимального використання простору змонтуйте уздовж стін полички і стелажі для зберігання інструментів. Для зберігання сезонних коліс передбачте кронштейни. Постарайтеся звільнити підлогу від дрібних предметів, розклавши їх на полки і підвісивши на гачки.