Як зміцнити щелепу.

Існує комплекс вправ, які корисно виконувати для крилоподібної внутрішньої м'язи щелепи. Вони допоможуть вам прибрати обвислі шкіру овалу обличчя, привести в тонус бічні опущені боку щік.
Інструкція
1
Займіть вихідне положення: сидячи на стільці, спина пряма, голова тримається рівно. Відкрийте рот, закотити нижню губу всередину, влаштувавши її на нижньому ряду зубів. Вказівними пальцями відтягніть куточки рота до корінних зубах і закотити їх всередину рота. Верхня губа повинна бути щільно притиснутою до зубів.
2
Розташуйте вказівний палець на підборідді, тим самим забезпечуючи легке опір. Відкрийте і закрийте щелепу повільним, черпающим рухом, використовуйте при відкриванні та закриванні куточки рота. Уявіть, що ви таким чином зачерпує своє улюблене морозиво.
3
Висувайте підборіддя на сантиметр кожен раз, при проробляє що черпають рухів. Виконуйте вправу повільно і зосереджено. Зверніть увагу, як піднімаються, підтягуються бічні частини обличчя. Перевірте чи правильно ви робите черпающие руху. Їх потрібно проводити за допомогою куточків рота, а не щелепними суглобами.
4
Виконуйте цю черпає рух до тих пір, поки не відчуєте легке печіння і поколювання в лінії овалу обличчя. Відкиньте голову назад, так, щоб підборіддя дивився у стелю. Тримайте щелепу нерухомо, уявляючи, як підтягуються бічні сторони особи. Порахуйте про себе до тридцяти. Прийміть вихідне положення.
5
закотився усередину верхню губу, щоб вона стосувалася верхніх ясен. Нижню губу також закотити всередину, але до нижніх зубів. Сконцентруйте енергію в середині губ. За допомогою вказівного пальця штовхайте вгору м'яз підборіддя. Зосередьте увагу на загортанні губ усередину, не зціплювала їх. Затримайтеся в цьому положенні, порахуйте до тридцяти. Потім розслабте м'язи.
6
Виконуйте дані вправи 4-5 разів на тиждень, відводите на них 15 хвилин в день. Деякі фахівці рекомендують робити вправи на зміцнення м'язів щелепи два рази на день, для того, щоб попередити обвисання овалу обличчя. Уже через місяць регулярних занять ви помітите, що щелепні м'язи зміцнилися, шкіра на обличчі стала більш підтягнутою і пружною.