Як робити трюки на скейті для пальців. скейт для пальців Як зробити.

Скейт для пальців - фінгерборд - дозволяє робити ті ж трюки, що і скейтборд. Така іграшка розвиває не тільки спритність пальців і моторику дитини, а й дисципліну, так як виконання кожного трюку вимагає тренування.
Вам знадобиться
  • Фінгерборд.
Інструкція
1
Більшість трюків для фінгерборда будується на базовому - Оллі. Навчившись робити цей трюк, ви зможете освоїти і інші, більш складні. У трюку Оллі фінгерборд відривається від поверхні за допомогою поштовху. Пальці в цей момент повинні залишатися на дошці. Поставте середній палець на хвіст дошки, в районі шурупів. Вказівний палець залиште на середині дошки.
2
Надавите середнім пальцем на скейт. Це має бути схоже на різкий удар по поверхні, на якій стоїть фінгерборд. Середній палець під час удару не відривається від дошки і залишається в тому ж положенні. Коли скейт почне підлітати, поведіть вказівний палець як би вгору і в бік. Намагайтеся, щоб середній палець в цей час залишався на дошці. Це і є Оллі. Скейт знаходиться в повітрі, але пальці стикаються з його поверхнею.
3
У польоті керуйте ськейтом за допомогою вказівного пальця. У потрібний момент перемістіть середній палець на скейті в область шурупів. І акуратно опустіть фінгерборд на поверхню. Коли ви освоїте цей трюк з статичного положення, спробуйте зробити його в процесі руху фінгерборда. Якщо зробити той же стрибок, пересунувши пальці так, що вказівний буде перебувати на передніх шурупах, то трюк буде називатися Нолли.
4
Інші трюки на скейті всключают в себе Оллі. Наприклад, трюк Поп шов ит. Він полягає в тому, щоб в момент стрибка прокрутити дошку в горизонтальній площині на 180 градусів. Відточувати один трюк можна тиждень, але з часом спритність пальців розвинеться настільки, що освоєння нового трюку буде займати годину або два. Регулярні тренування два-три рази на тиждень допоможуть зберегти навички.
Корисна порада
Якщо у вас не виходить трюк, спробуйте виконати його п'ять-сім разів. Або зовсім відкладіть заняття фінгербордом в цей день. Іншим разом трюк може вийти у вас відразу. За час відпочинку м'язова пам'ять стирає всі неправильні рухи. Таким чином, напрацьована техніка може зберігатися довгий час.