Як налаштувати скрипт.

Скрипти бувають різними в залежності від їхнього місця розташування. Їх коректна робота залежить від багатьох факторів, деякі з яких можуть здатися занадто незначними.
Вам знадобиться
  • - редактор сторінок.
Інструкція
1
Для того щоб ваш скрипт, що виконується на сайті, працював, переконайтеся в тому, що для нього прописано розширення .php. Це і є одна з головних умов. Відкрийте редактируемую веб-сторінку, яка містить скрипт, в спеціальній програмі-редакторі і знайдіть його код. Зверніть увагу на кінцеве розширення.
2
У випадках коли настроюється скрипт якимось чином пов'язаний з одним з елементів бази даних сайту, зверніть особливу увагу на відповідність назв, оскільки може трапитися так, що, наприклад, скрипт звертається до об'єкта з одним ім'ям, а він не може бути знайдений, оскільки названий зовсім іншим. Також з тієї ж причини перевіряйте періодично відповідність директорій папок, прописаних в коді сторінки, це стосується випадків внесення змін до бази даних.
3
Залежно від типу редагованого вами скрипта перевірте його місцерозташування. Якщо скрипт з розширенням .php мається не в окремому файлі і починається він приблизно так: . Зазвичай він поміщається перед закриває тегом. Такі скрипти мають розширення .js і відрізняються від .php тим, що виконуються безпосередньо в браузері користувача.
4
У випадках коли ви налаштовуєте скрипти для стороннього сайту, вимагайте від замовника найбільш повну інформацію щодо бази даних, оскільки в іншому випадку у вас може не вийти створити необхідні елементи сторінки.
5
При внесенні змін до бази даних відносно місце розташування або видалення файлів зверніть особливу увагу, чи зазначений шлях до них в скриптах, оскільки після застосування змін вони працювати перестануть. Обов'язково переписуйте шлях до файлів і папок при змінах.
Зверніть увагу
Зверніть увагу, що настройка скрипта повністю залежить від місця його виконання.